Aranżacja mieszkania IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-mieszkania-IKEA (7)

Skandynawski design

(Aranżacja mieszkania IKEA)

Mieszkanie urządzone w skandynawskim stylu jest przestronne i jasne. Ważną zasadą w skandynawskim designie, którą także się kierowaliśmy tworząc projekt, jest funkcjonalność wnętrz. Pokój dzienny stanowi salon wraz z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Przestrzeń jest zdominowana przez kolor biały oraz drewno. Jadalnia to swego rodzaju łącznik między salonem a kuchnią, zaś strefę gotowania od strefy jadalnianej oddziela półwysep kuchenny. Drewniana podłoga rozciąga się po całym wnętrzu, zabieg ten spaja je w jedną całość. Nie można zapomnieć tu o odpowiednim oświetleniu główne w centralnym miejscu, funkcyjne, a zarazem dekoracyjne nad stołem i blatami w kuchni.
aranzacja-mieszkania-IKEA (12)

Jasna sypialnia

(Aranżacja mieszkania IKEA)

W sypialni najważniejszym elementem wyposażenia jest łóżko. Powinno posiadać ono odpowiednie rozmiary i być komfortowe. Szerokie wymiary łóżka często nie pozwalają na umieszczenie dodatkowych szafek w sypialni. Jednak mamy na to sposób. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie szafek nad łóżkiem – to wspaniała oszczędność miejsca oraz ciekawy wygląd wnętrza. Przytulności sypialni dodaje wszechobecne drewno oraz beż. Ponadto duży wpływ na poczucie błogiego nastroju mają miękkie przyjemne materiały – miękkie koce, pledy, poduszki, puszysty dywan oraz lekkie zasłony. Sypialnia doskonale spełnia wszystkie istotne funkcje.
aranzacja-mieszkania-IKEA (10)

Kącik wypoczynkowy

(Aranżacja mieszkania IKEA)

Pokój dzienny wypełniają: wygodna kanapa, komfortowe fotele oraz zestaw stolików. Lustra powiększają optycznie dostępną przestrzeń oraz znacznie ją rozświetlają. Co więcej ich interesujący kształt stanowi piękną dekorację salonu. W skandynawskiej estetyce bardzo ważna jest roślinność, dlatego nie mogło zabraknąć tu kwiatów w wazonie oraz roślin doniczkowych. Łazienka mimo niewielkich rozmiarów jest estetyczna i co ważne funkcjonalna. Cały wystrój mieszkania utrzymany jest w tej samej konwencji.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.