Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Sypialnia

(Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce)

Kolor zielony uspokaja i działa odprężająco, dlatego świetnie się sprawdzi w sypialni. Dekoracja ściany w postaci sztukaterii wnosi do wnętrza nutę elegancji. Miedziane dodatki pięknie uzupełniają się z kolorem ściany dodając blasku i charakteru.

Jadalnia

(Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce)

Jasne kolory skutecznie rozjaśnią niewielkie pomieszczenie. Dodatek drewna w postaci mebli stanowi przytulny akcent całej aranżacji. Oświetlenie funkcjonalne jest bardzo ważnym aspektem każdego wnętrza. Zaprojektowane białe spoty oświetlają przestrzeń przy wejściu oraz kuchni, a lampy wiszące nad stołem tworzą jednocześnie ciekawe połączenie z oprawą stołu i krzeseł. Ostatnim ale równie ważnym jest oświetlenie led nad blatem roboczym, które z powodzeniem daje duży komfort gotowania.

Salon

(Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce)

Element zielonej ściany z dodatkiem sztukaterii jest nawiązaniem do aranżacji sypialni, a jednocześnie stanowi subtelny podział kuchni z salonem. Dodatki utrzymane w kolorystyce ciepłego beżu fantastycznie łączą się z szarym narożnikiem tworząc przytulny klimat. Z racji tego, że we wnętrzu przeważają jasne kolory, roślinność odgrywa tutaj decydującą rolę, skutecznie ożywiając całą przestrzeń.

Wizualizacje
Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania w ciepłej kolorystyce

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera