Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-mieszkania-w-stylu-nowoczesnym- (8)

Aneks kuchenny z salonem

(Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym)

W tym projekcie całe mieszkanie utrzymane jest w barwach czerni oraz dopełnione drewnem. Utrzymanie jednakowej stylistyki sprawia, że mieszkanie jest spójne i tworzy harmonijną całość. Wnętrze reprezentacyjne jakim jest salon, łączy ze sobą kuchnię i część wypoczynkową. Kuchnia jest stonowana zarówno kolorystycznie, jak i dekoracyjnie. Stanowi ona swego rodzaju tło dla salonu. Wnętrze jest doskonale oświetlone, między innymi dzięki fragmencie podwieszanego sufitu. Między górnymi szafkami kuchennymi znalazła się wnęka na butelki wina i książki kucharskie. Kuchnię od salonu oddzielają oprócz płytek podłogowych i części jadalnianej – lamele. To także wspaniała ozdoba pomieszczenia. Przechodząc dalej do wnętrza naszym oczom ukazuje się komplet wypoczynkowy wraz ze stolikiem kawowym. Rozkładana sofa ma kształt litery L, dobrze sprawdza się w przypadku noclegu gości. Główne skrzypce we wnętrzu grają czarnobiałe portrety ścienne. Cała aranżacja pomieszczenia skupia się nie na mnogości dekoracji, lecz na strukturze oraz wzorach użytych materiałów. Szczególnie tyczy się to ścian.
aranzacja-mieszkania-w-stylu-nowoczesnym- (19)

Nowoczesna łazienka

(Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym)

W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki. Jedna wyposażona jest w prysznic, druga – w wannę. W zależności od potrzeb można szybko się odświeżyć lub poczuć jak w SPA. Oba pomieszczenia nawiązują do stylistki całego mieszkania – czerni i drewna. Znamienna jest tu rola drewna. To ono sprawia, że wnętrza nie wydają się być ponure, ciemne, czy surowe, zdecydowanie nadają im przytulności. Aby łazienki miały nowoczesny styl umieszczone zostały w nich sanitariaty w takiej właśnie stylistyce. Obowiązkowym elementem jest tu umywalka nablatowa, podwieszana miska WC, czy designerskie okrągłe lustro. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach najważniejsza jest tu struktura oraz kształty.
aranzacja-mieszkania-w-stylu-nowoczesnym- (22)

Funkcjonalna i stylowa sypialnia

(Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym)

Przejdźmy teraz do sypialni. To szczególne miejsce w całym mieszkaniu. Powinno sprzyjać odpoczynkowi, wyciszeniu się po całym dniu. Taka właśnie jest sypialnia w naszym projekcie! Stonowane kolory pozytywnie wpływają na poczucie relaksu. Komfortowe łóżko to podstawa dobrego snu. Opiera się ono o tapicerowany szary zagłówek. W ciekawy sposób została rozwiązana kwestia stolików nocnych. W tym przypadku są to wąskie szafki rozciągające od łóżka do końca ścian. Z jednej strony stolik spotyka się z zabudową meblową, która pomieści dużą ilość ubrań, a dodatkowo posiada wąską pionową półkę, która pełni rolę domowej biblioteczki. Co jest szczególnie istotne znajduje się blisko łóżka, gdzie często czytamy swoją ulubioną lekturę. Oświetlenie funkcyjne, jakim są lampki nocne, występuje tu w postaci lamp wiszących. Dzięki temu rozwiązaniu na stolikach nocnych jest znacznie więcej miejsca. Cały projekt mieszkania wygląda niesamowicie! Jest to miejsce eleganckie, ale jednocześnie przytulne.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.