Aranżacja mieszkania w stylu skandynawskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranzacja mieszkana w stylu skandynawskim26

Funkcjonalna kuchnia z półwyspem

(Aranżacja mieszkania w stylu skandynawskim)

Stworzyliśmy projekt mieszkania, które jest przyjazne pozwala czuć się naturalnie i swobodnie. Doświadczamy tu piękna i spokoju. Zapewnia je połączenie bieli i błękitu z jasnym odcieniem drewna. Kuchnię zalewają promienie słońca. Efekt przestronności i jasnego wnętrza potęgują białe meble. Kuchnia jest zaprojektowana na kształt litery L. Zgodnie z zasadą trójkąta zapewnia dobrą ergonomię, jest gwarancją płynnej i komfortowej pracy w kuchni. Ważną rolę odgrywa tu półwysep, który służy za blat roboczy oraz miejsce spożywania szybkiego posiłku. Połączenie kuchni i pokoju dziennego optycznie powiększa przestrzeń, tworzy wygodne i duże wnętrze dla całej rodziny. Pomiędzy kuchnią a salonem umiejscowiliśmy jadalnię, którą stanowi duży stół oraz wygodne krzesła w szarym kolorze. Otwarte wnętrze dzieli się na poszczególne strefy dzięki oświetleniu – ogólne, dekoracyjne i miejscowe, które umożliwia bezpieczne wykonywanie czynności w danej strefie. Nie mogło tu zabraknąć kącika telewizyjnego z sofą i stolikiem kawowym. Ścianę przyozdabiają ciekawe grafiki. Świetnie prezentuje się tu drewniana podłoga – naturalna deska podłogowa. Ciepły wzór drewna gwarantuje ponadczasowy wygląd oraz dodaje przytulności. We wnętrzu nie brakuje miejsca i światła, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.
Aranzacja mieszkana w stylu skandynawskim32

Łazienka z niebieskim akcentem

(Aranżacja mieszkania w stylu skandynawskim)

Prostotę i harmonię wnętrza podkreśla spójna paleta barw: biel, jasne drewno z odrobiną błękitu. Pierwsze skrzypce w łazience pełni pas niebieskiej mozaiki. Nie sposób oderwać od tego efektownego detalu wzroku. Zestaw szafek zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania. Szyba prysznicowa nie odcina strefy kąpielowej, lecz tworzy wręcz niewidzialną granicę, która nie pomniejsza wnętrza. Duże lustro zapełniające większość ściany naprzeciwko toalety oraz lustro nad umywalką dodają przestrzeni pomieszczeniu. Podłogę pokrywają płytki imitujące drewno. Łazienka nie musi być pomieszczeniem czysto użytkowym, dlatego na blacie znalazła się dekoracja w formie rośliny. Dodatki i staranność o szczegóły sprawiają, że milej będzie tu zaczynać i kończyć dzień.
Aranzacja mieszkana w stylu skandynawskim30

Relaksujące odcienie niebieskiego w sypialni

(Aranżacja mieszkania w stylu skandynawskim)

Błękit w aranżacji pozwala się wyciszyć, odpocząć od trosk codzienności. Doskonale łączy się z naturalnym materiałem jakim jest drewno. Chłodne biele i odcienie niebieskiego sprzyjają odpoczynkowi i spokojnemu zasypianiu. Przytulną sypialnię zdobią starannie dobrane dodatki w postaci kompletu obrazów nad łóżkiem. Zastosowane materiały ładnie wyglądają oraz tłumią pogłos we wnętrzu. Biała zabudowa na przeciwko łóżka pomieści dużą ilość rzeczy, ale również pełni rolę tła. Dzięki niej dodatki prezentują się w całej okazałości. Fronty na wysoki połysk i biel powiększają optycznie sypialnię. Oświetlenie ścienne zastępuje lampki nocne. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce na stoliku nocnym, na ulubioną książkę lub kubek herbaty. Wspaniałym dopełnieniem całej aranżacji są firany oraz zasłony. Są one ochroną przed słońcem i jednocześnie tworzą odpowiedni klimat i potrzebną w sypialni atmosferę intymności.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.