Aranżacja nowoczesnego mieszkania

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-nowoczesnego-mieszkania (15)

Salon z aneksem kuchennym

(Aranżacja nowoczesnego mieszkania)

Salon to reprezentacyjne miejsce każdego domu lub mieszkania. Pełni wiele funkcji: możemy w nim odpocząć, powitać gości i zjeść. Ważne jest, aby dostosować funkcje do swoich potrzeb i preferencji. W wielu mieszkaniach coraz popularniejszym rozwiązaniem jest połączenie salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Meble i akcesoria wszystkich stref są spójne stylistycznie i dają jednolite wrażenie. Strefy są odpowiednio wyposażone i przestronne. Funkcjonalność wnętrza zapewnia właściwie przemyślane oświetlenie. Odpowiedni dobór lamp gwarantuje doświetlenie wszystkich stref pomieszczenia Część jadalniana jest miejscem spotkań rodzinnych, gdzie każdy może usiąść i zjeść codzienne śniadanie oraz niedzielny obiad. Jadalnia połączona z salonem sprzyja integracji rodzinnej.
aranzacja-nowoczesnego-mieszkania (23)

Sypialnia

(Aranżacja nowoczesnego mieszkania)

Projekt sypialni to miejsce relaksu, wypoczynku i komfortowego snu. Centralnym punktem sypialni jest łóżko z miękkim wezgłowiem. Zagłówek podnosi komfort podczas spędzania czasu w łóżku. Narzuta, poduszki oraz zasłony dodają wnętrzu ciepła i przytulności. Naprzeciwko łóżka znajduje się ciekawe grafiki. Stanowią one piękną dekorację wnętrza. Na ścianie z wezgłowiem znajduje się zabudowa meblowa. To sprytny sposób na maksymalnie funkcjonalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Podwieszane stoliki noce sprawiają, że metraż sypialni optycznie wydaje się być większy.
aranzacja-nowoczesnego-mieszkania (8)

Pokój dziecięcy

(Aranżacja nowoczesnego mieszkania)

W projekcie mieszkania znajduje się także pokój dziecka. Pokój został podzielony na część wypoczynkową, część do nauki, miejsce do przechowywania oraz zabawy. Zabawa jest bardzo ważna w życiu każdego dziecka. Dlatego należy postarać się, aby strefa zabawy była doskonała. Obecność wydzielonej strefy zabaw gwarantuje porządek w pokoju, gdyż każda zabawka będzie miała swoje miejsce. Kolorystyka w pokoju zdominowana jest głównie przez zieleń, która sprzyja koncentracji dziecka. W pokoju z tego typu kolorami świetnie odnajdą się mali odkrywcy. Zieleń niezwykle optymistycznie nastraja.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.