Aranżacja wnętrz – styl skandynawski

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-wnetrz-styl-skandynawski (5)

Salon z aneksem kuchennym

(Aranżacja wnętrz – styl skandynawski)

Tworząc wnętrze kierowaliśmy się zachowaniem zasad stylu skandynawskiego – wnętrze powinno być jasne oraz przestrzenne. Efekt jasnego wnętrza uzyskaliśmy stosując stonowaną paletę barw z przewagą bieli oraz beżu. Zaś efekt przestronności wnętrza zapewniło ograniczone użycie dodatków, które nie przytłaczają wnętrza, są jego subtelną ozdobą. Więcej przestrzeni wnętrzu daje połączenie salonu wraz z aneksem kuchennym. Łącznikiem stref kuchni i salonu jest część jadalniana oraz wyspa kuchenna. Wyspa doskonale sprawdza się jako miejsce przyrządzania posiłków, a także ich spożywania oraz przechowywania produktów. Wnętrze w stylu skandynawskim urzeka swoją przejrzystością, funkcjonalnością oraz prostotą, gdzie gości duża ilość światła.
aranzacja-wnetrz-styl-skandynawski (13)

Sypialnia

(Aranżacja wnętrz – styl skandynawski)

Styl skandynawski w dużej mierze odwołuje się do natury. Dlatego też w sypialni królują naturalne materiały. Drewniane meble oraz podłoga są nieodzownym elementem aranżacji. Podstawą komfortowego snu jest wygodne łóżko. Obok łóżka znajdują się stoliki nocne. By zaoszczędzić na nich miejsca funkcję lampek nocnych pełnią tu lampy wiszące. W pojemnej szafie na ścianie przeciwległej do okna zmieści naprawdę wiele! Jej część stanowi otwarty słupek półek. To jest perfekcyjne miejsce na ułożenie książek. Całości aranżacji dopełniają grafiki nad zagłówkiem łóżka. Istotne jest, by stylu skandynawskim zachować umiar w doborze dodatków. Ozdobą tutaj są użyte materiały, kolory oraz kształty. Na próżno szukać tu przeładowania ozdobnikami.
aranzacja-wnetrz-styl-skandynawski (15)

Pokój niemowlaka

(Aranżacja wnętrz – styl skandynawski)

Pokój dziecka również jest utrzymany w takim samym stylu co pozostała część mieszkania, co zapewnia harmonię w aranżacji całego mieszkania. Pastelowy róż wygląda pięknie w połączeniu z bielą oraz jasną posadzką. Nie mogło zabraknąć tu komfortowego i bezpiecznego łóżeczka z barierkami. Dodatkowo jest ono wspaniale oświetlone, co przykuwa uwagę malucha, a w nocy ułatwia rodzicom czynności pielęgnacyjne. Umieszczenie w pokoju dziecka fotela z podnóżkiem sprawi, że rodzic będzie mógł towarzyszyć, np. podczas snu dziecka. Podobnie jak pozostałych pomieszczeniach brak tu przeładowania dodatkami, co jest bardzo ważne w pokoju dziecka. Dlaczego? Rozwiązanie to sprawia, że dziecko nie dekoncentruje się tak łatwo, skupia się na wykonywanej czynności, wg zasady Montessori. Tak zaaranżowana przestrzeń będzie dobrym miejscem do rozwoju niemowlaka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.