Aranżacje wnętrz mieszkania

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Łazienka z prysznicem

(Aranżacje wnętrz mieszkania)

Na całej podłodze w łazience znajdują się płytki imitujące drewno. We wnętrzu nie ma wyraźnej granicy, którą tworzy brodzik – daje to poczucie znacznie większej przestrzeni. W łazience znajduje się kabina prysznicowa o szerokim przeszkleniu – walk-in. Dla osób ceniących czas i pieniądze perfekcyjnym rozwiązaniem jest prysznic, ponieważ rachunek za wodę jest dużo niższy niż w przypadku wanny. Na ścianach znajdują się także płytki przypominające beton. Połączenie designerskich kształtów i kolorów płytek sprawia, że ​​styl łazienki jest oryginalny i piękny. Wnętrze wyglada niezwykle estetycznie, zaś drewno ociepla pomieszczenie.

Domowa biblioteczka

(Aranżacje wnętrz mieszkania)

Marzeniem każdego pasjonaty czytelnictwa jest domowa biblioteczka. W projekcie mieszkania zasoby lektur, mają swoje miejsce w salonie na półkach, na ścianie TV. Przeszklone fronty szafek pozwolą dostrzec tytuły książek bez konieczności otwierania ich. Dodatkowym atutem jest fakt, iż książki znajdujące się w zamkniętych szafkach będą się znacznie mniej kurzyć, tak jak dzieje się w przypadku otwartych półek. Ściana TV ma zielony głęboki kolor, taki sam jak dodatki – dywan, poduszki – w salonie oraz kanapa. Kolorystyczny akcent spaja aranżację w jedną, doskonałą całość. Zaś wszechobecne ciepłe drewno nadaje wnętrzu przytulności.

Aneks kuchenny

(Aranżacje wnętrz mieszkania)

Osoby, które uwielbiają spędzać dużo czasu z rodziną lub przyjaciółmi docenią kuchnię otwartą na salon. Niezastąpiona jest tutaj odpowiednia wentylacja wnętrza. Aneks kuchenny umożliwia przygotowywanie z łatwością posiłków, jednocześnie rozmawiając z przyjaciółmi lub rodziną w salonie. Przestrzeń między szafkami górnymi a blatem kuchennym wypełniają płytki, które kolorystycznie korespondują z zielenią pojawiającą się w całym mieszkaniu. Salon od kuchni oddzielony jest częścią jadalnianą. Designerskie lampy nad stołem zapewniają świetną atmosferę oraz doskonałe oświetlenie w trakcie spożywania posiłków. Taka aranżacja wnętrza zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

Wizualizacje
Aranżacje wnętrz mieszkania

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacje wnętrz mieszkania

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="35"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Żarówka-led
twojabateria
smd-led
selsey
quick-step
opoczno
mlamp
mebloo
meblini
Leroy merlin
lazienki-online
Ikea
Edomator
domus-sklep
Design for home
desenio
Decor system
Castorama
benduta dywany
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera