Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (17)

Odpływ liniowy

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie)

Podczas tworzenia projektu łazienki niezwykle istotne jest, aby połączyć stylowy wygląd wnętrza z jego funkcjonalnością, a dodatkowo bezpieczeństwem. Łazienka utrzymana jest w szarościach oraz czerni. W projekcie został zastosowany trik wnętrzarski na powiększenie dostępnej powierzchni, mianowicie brak brodzika. Brak progu to nie tylko większe bezpieczeństwo użytkowania, ale także poczucie braku granic, jakie stwarza nawet najniższy brodzik. Obecnie jest to coraz popularniejsze rozwiązanie. Z powodzeniem sprawdzi się niemalże w każdej łazience! Na czym polega fenomen odpływu liniowego? Jedynym widocznym elementem jest ruszt – często pełni także funkcję dekoracyjną. Świetnie prezentujący się element prysznica w łazience podnosi jej walory estetyczne.
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (8)

Kuchnia otwarta na salon

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie)

Na przestrzeni ostatnich lat otwarte kuchnie stały się bardzo popularnym rozwiązaniem. Zadziało się tak, ponieważ nadaje ono pomieszczeniu poczucie przestronności. Można by rzec, iż otwarta kuchnia na salon to centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Stanowi rozszerzenie przestrzeni społecznej i zapewnia wygodne miejsce do celebrowania posiłków, spotkań towarzyskich i świąt. Jest to również praktyczne rozwiązanie przy przenoszeniu zastawy i jedzenia z kuchni na stół. Podczas tworzenia projektu ze starannością i należytym przemyśleniem zaplanowaliśmy efektywny system wentylacji. Zwróciliśmy szczególną uwagę na to by sprzęty AGD były cicho działające. Dzięki temu do salonu nie będą przechodzić zapachy, czy hałas.
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (13)

Sypialnia z cegłą na ścianie

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie)

Często pomieszczenie jakim jest sypialnia nazywana jest prywatną oazą spokoju. Jak stworzyć taką oazę? Przychodzimy z pomocą! Przede wszystkim w sypialni należy postawić na naturalne materiały oraz spokojne kolory, to pozytywnie wpłynie na wyciszenie podczas np. zasypiania. Komfort wypoczynku to nie tylko wygodne łóżko. Podczas relaksu w łóżku z książką niezastąpiony jest miękki zagłówek. W projekcie sypialni znajdują się podwieszane stoliki nocne, nad którymi wiszą piękne lampy spełniające funkcję lampek nocnych. Całość aranżacji dopełnia ściana z motywem cegły na której opiera się łóżko. To efektowny element konstrukcyjny i piękna dekoracja sypialni.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.