Jasne Stylowe Mieszkanie

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Wąski Salon

(Jasne Stylowe Mieszkanie)

Odpowiednie rozłożenie akcentów pozwala na skuteczne zagospodarowanie wąskiego pomieszczenia. Białe, dłuższe ściany oraz ciemniejszy kolor krótszych ścian optycznie poszerza wnętrze, a salon wydaje się szerszy i przestronniejszy. Jasna kolorystyka ścian oraz duże okna sprawiają, że pomieszczenie jest jasne i stylowe. Dobrze dobrane akcesoria w postaci lamp natynkowych to funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na kierunkowe oświetlenie salonu. W wąskim salonie doskonale sprawdzają się meble z jasnymi frontami oraz lekki komplet wypoczynkowy o delikatnym wzornictwie.

Pralka i suszarka

(Jasne Stylowe Mieszkanie)

Biel i drewno stanowi ponadczasowe połączenie. Jasne wykończenie ścian łazienki zostało przełamane drewnianymi akcentami. Podwieszana drewniana szafka powiela kolor widoczny na ścianie. Jasna barwa drewna oraz duże lustro optycznie powiększa łazienkę. Tak urządzona łazienka nabiera ciepła i stylu. W niewielkiej łazience najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie suszarki w słupku na pralce, pozwalające na zaoszczędzenie dodatkowego miejsca. Oryginalne wkomponowanie urządzeń w ogólny projekt wnętrza sprawia, że całość prezentuje się bardzo stylowo.

Przedpokój

(Jasne Stylowe Mieszkanie)

Funkcjonalny, wąski przedpokój prezentuje się estetycznie i jest komfortowy w użytkowaniu. Optyczne powiększenie korytarza możliwe jest dzięki białym ścianom i zastosowaniu natynkowego oświetlenia. Biel rozjaśnia wnętrze, a ciemna ściana nadaje ciekawego wyglądu. Jako dekoracja sprawdza się jasna, stylowa podłoga i biała szafka. W przedpokoju znajduje się miejsce na wieszaki i duże lustra, pozwalające optycznie wyrównać proporcje wnętrza.

Wizualizacje
Jasne Stylowe Mieszkanie

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Jasne Stylowe Mieszkanie

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="22"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera