Luksusowa aranżacja wnętrz

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
luksusowa-aranzacja-wnetrz (7)

Salon

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

luksusowa-aranzacja-wnetrz (19)

Kuchnia

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Kuchnia połączona z salonem jest sposobem na nowoczesną aranżację wnętrza. Półwysep kuchenny ustawiony w centrum pomieszczenia stanowi barierę oddzielającą kuchnię od salonu. Wyjątkowa, elegancka aranżacja kuchni podkreśla jej prestiż. Kolorystyka utrzymana w odcieniach czerni i szarości tworzy minimalistyczny, niepowtarzalny design. Zastosowane rozwiązania sprawdzają się pod względem funkcjonalności. Trwały i odporny beton architektoniczny przyciąga wzrok i nadaje przestrzeni nowoczesności.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

luksusowa-aranzacja-wnetrz (27)

Łazienka

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Kabiny prysznicowe walk-in cechuje atrakcyjny i nowoczesny wygląd. To minimalistyczne rozwiązanie zapewnia oszczędność przestrzeni oraz pełną funkcjonalność, a to wszystko przy zachowaniu wyjątkowych walorów estetycznych. Odpływ liniowy został ukryty i wkomponowany w strefę natrysku. Kabina o lekkim kształcie z eleganckimi detalami tworzy wymarzoną strefę prysznicową. Szykowna czerń oraz ciekawe wzory nadają łazience charakteru. W nowoczesnym wnętrzu zastosowano instalacje oświetleniowe tworzące przyjemny klimat.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

luksusowa-aranzacja-wnetrz (9)

Sypialnia

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Sypialnia w szarościach prezentuje się stylowo i efektownie. Spokojna, kojąca kolorystyka ułatwia relaks i odpoczynek. Umieszczenie elementów dekoracyjnych na ścianach ożywia wnętrze. Całość uzupełniona została delikatną firaną, puszystym, jasnym dywanem oraz oświetleniem o atrakcyjnym designie, tworząc eleganckie i harmonijne pomieszczenie. Idealnie wypośrodkowane proporcje między jasnymi a ciemnymi kolorami pozwoliły na uzyskanie minimalistycznej i udanej aranżacji sypialni.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

luksusowa-aranzacja-wnetrz (23)

Pokój Dziecięcy

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

luksusowa-aranzacja-wnetrz (31)

Hol

(Luksusowa aranżacja wnętrz)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.