Mieszkanie 3 pokojowe

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Mieszkanie 2 pokojowe (10)

Sypialnia z fantyzyjną tapetą

(Mieszkanie 3 pokojowe)

Czy sypialnia może być zarówno funkcjonalna, jak i stylowa? Otóż tak! Co, więcej połączyliśmy ją z komfortowym miejscem pracy – kącikiem komputerowym. Pierwszym elementem, który przykuwa Nasz wzrok w pokoju jest fantazyjna tapeta na ścianie, na której opiera się zagłówek łóżka. Wspaniale komponuje się z aranżacją w stylu skandynawskim, jest perfekcyjnym tłem dla wygodnego łóżka. Po obu stronach łóżka znajdują się stoliki nocne. Dzięki nim, zawsze mamy w zasięgu ręki rzeczy, które lubimy mieć przy łóżku przed snem. W sypialni zdecydowaliśmy się na dywan na podłodze, który ją wyciszy, ociepli i doda przytulnej atmosfery. Wnętrze jest niezwykle funkcjonalnym miejscem. Naprzeciwko łóżka umieściliśmy regał, gdzie znajduje się kolekcja książek. Kącik komputerowy obszerne biurko wraz z odpowiednio wyprofilowanym krzesłem. Nad blatem wisi metalowa tablica, gdzie nie tylko można przypiąć ważne notatki, ale śmiało usytuować swoje ulubione dodatki, takie jak okulary.
Mieszkanie 2 pokojowe (20)

Ażurowa ścianka TV

(Mieszkanie 3 pokojowe)

Salon, jadalnia i kuchnia to wspólne otwarte wnętrze. Kuchnia to jasna, monochromatyczna przestrzeń. Wspaniale wkomponowuje się w całość. Półwysep tworzy granicę pomiędzy kuchnią a jadalnią. Nad stołem jadalnianym nie mogło zabraknąć oświetlenia funkcjonalnego, a wokół niego komfortowych krzeseł. Z jadalni przechodzimy do salonu, gdzie oryginalnym akcentem jest błękitny dywan maroko. Na komplet wypoczynkowy składa się kanapa, fotel oraz stolik kawowy. Meble są w kolorze pięknej szarości. Grafika nad sofą nadaje wnętrzu charakteru, podkreśla poczucie humoru mieszkańców. Kącik TV opiera się o ażurową ściankę, która stanowi ciekawą dekorację. Wrażenie przestronności wnętrza potęguje połączenie pokoju dziennego z przedpokojem, gdzie lustra są nieodzownym elementem – pełnią rolę praktyczną i dekoracyjną.
Mieszkanie 2 pokojowe (4)

Salon z dywanem Maroko

(Mieszkanie 3 pokojowe)

Pokój dziecka to bardzo funkcjonalne wnętrze. Jest jednocześnie miejscem nauki, snu, zabawy, odpoczynku, czy też przechowywania. Pokój dla dziewczynki kojarzy się z potrzebą użycia koloru różowego, jednak wcale tak nie musi być! Kolorystyka wnętrza jest spokojna, jasna, jedynym akcentem kolorystycznym jest błękit – zasłony, poduszki, szuflady. Pokój nadal jest dziewczęcy i przytulny. Oprócz szafy i regału przy biurku świetnym miejscem przechowywania jest szuflada pod łóżkiem. Ściany zdobią naklejki, piękne plakaty i półki. Kącik do nauki stoi w idealnym miejscu, gdzie pada duża ilość naturalnego światła. Istoty podczas nauki jest szeroki blat i regulowane krzesło oraz lampka na biurku. Stworzyliśmy cudowny pokój, w którym dziecko świetnie odnajdzie się, będzie czuć się swobodnie . Pokój sprzyja zarówno nauce, jak i zabawie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.