Mieszkanie pod wynajem aranżacja

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
mieszkanie-pod-wynajem-aranzacja (2)

Akcenty zieleni

(Mieszkanie pod wynajem aranżacja)

Zastanawiasz się jak zaaranżować mieszkanie pod wynajem? Oto nasza propozycja projektu! Mieszkanie jest komfortowe, ale przede wszystkim funkcjonalne, a do tego piękne. Standard wykończenia mieszkania ma ogromny wpływ na cenę wynajmu. Liczy się tu trwałość oraz odporność. Salon jest połączony z niewielkim aneksem kuchennym. Znalazło się tu również miejsce na część jadalnianą. Aneks w sprytny sposób przechodzi, wręcz przenika w salon. Części mieszkania łączą się ze sobą w idealny sposób. Część wypoczynkowa, na którą składają się sofa, stolik kawowy oraz TV wraz z zabudową meblową, należycie spełnia swoją rolę. W całym mieszkaniu dominuje biel połączona z butelkową zielenią. Ten zabieg – użycia tego samego akcentu kolorystycznego w całym mieszkaniu spaja je w jedną, harmonijną całość.
mieszkanie-pod-wynajem-aranzacja (10)

Funkcjonalna łazienka

(Mieszkanie pod wynajem aranżacja)

Mieszkanie pod wynajem musi spełniać wiele wymogów. W łazience oprócz podstawowych elementów wyposażenia, typu, WC, umywalka, czy prysznic – nie mogło zabraknąć pralki. Tuż obok niej wspaniale prezentuje się umywalka wpuszczana w blat, a nad nią wisi lustro w pięknej ramie. Znalazło się tu także miejsce na wysokie lustro ścienne, które w znaczny sposób powiększa optycznie przestrzeń. Wisząca misa WC gwarantuje łatwość w sprzątaniu podłogi. Zwiększa też higienę wnętrza, ponieważ jej budowa niweluje obecność zakamarków, gdzie mogą gromadzić się pleśń i bakterie. Prysznic typu walk-in potęguje zanikanie granic w łazience, zwiększając tym samym metraż pomieszczenia. Łazienka jest funkcjonalna oraz trafia w gusta wielu! A przecież to są jedne z najistotniejszych cech pomieszczeń przeznaczonych do wynajmu.
mieszkanie-pod-wynajem-aranzacja (8)

Komfortowy sen

(Mieszkanie pod wynajem aranżacja)

Zieleń to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o odpowiedni kolor do sypialni! Barwa zielona uspokaja oraz relaksuje. Ściana, na której opiera się zagłówek łóżka naprawdę robi wrażanie! Niesamowity portret kobiety dopełnia całość aranżacji. W sypialni obok łóżka znajdują się stoliki nocne, a nad nimi lampy wiszące, które pełnią rolę lampek nocnych. To rozwiązanie zapewnia więcej miejsca na stolikach, gdzie najpotrzebniejsze przedmioty będą na wyciągnięcie ręki. Szafa z lustrzanymi frontami rozjaśnia i powiększa pomieszczenie, zapewnia także dużo miejsca do przechowywania ubrań, bądź innych przedmiotów. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu jest jasne, posiada piękny wystrój oraz zapewnia funkcjonalność. Jest doskonałym mieszkaniem na wynajem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.