Mieszkanie w bieli i drewnie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
Mieszkanie w bieli i drewnie (1)

Salon

(Mieszkanie w bieli i drewnie)

Salon w bieli i jasnym drewnie podkreślony czarnymi akcentami. Ściany ozdobione lamelami i obrazami, czarne oprawy lamp oraz nietypowy stolik kawowy.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie w bieli i drewnie (5)

Kuchnia

(Mieszkanie w bieli i drewnie)

Biała kuchnia w zabudowie w otwartej przestrzeni salonu i jadalni, podkreślone czarną ścianą komina.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie w bieli i drewnie (7)

Łazienka

(Mieszkanie w bieli i drewnie)

Łazienka w jasnych kolorach marmuru, bieli i drewna. W aranżacji zastosowano duże lustro klejone do ściany dzięki czemu przestrzeń optycznie się powiększa, zastosowano również prysznic typu walk-in, oraz zabudowano szafki nad stelażem wc.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie w bieli i drewnie (11)

Sypialnia

(Mieszkanie w bieli i drewnie)

Jasna, mała sypialnia w bieli i drewnie, z zabudową. Na ścianie zastosowano ozdobne lamele przy szafkach nocnych, za łóżkiem mamy zagłówek w postaci aksamitnych paneli, ciekawa jest również propozycja lampy wiszącej.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie w bieli i drewnie (13)

Hol

(Mieszkanie w bieli i drewnie)

Hol z szafą w zabudowie, z akcentem czarnej ściany i lustra na ścianie przy wąskiej czarnej konsoli

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.