Mieszkanie z czerwonym akcentem

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Elegancki salon z kuchnią

(Mieszkanie z czerwonym akcentem)

Mieszkanie z czerwonym akcentem stylu to synonim gustu i nietuzinkowego wystroju. Salon połączony z aneksem kuchennym olśniewa. Wnętrze zdominowane jest przez czerń i biel z intensywnym akcentem głębokiej czerwieni w dodatkach. Motyw marmuru obecny jest w całym pomieszczeniu. W części jadalnianej blat stołu oświetla kryształowy żyrandol. Jest to znacznie więcej niż tylko źródło światła, ponieważ tworzy niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu, załamując światło tysiące razy. Żyrandol to piękna ozdoba salonu. W kąciku wypoczynkowym znajduje się ponadczasowa skórzana kanapa. To doskonały wybór dla alergików, ponieważ w swojej strukturze nie przechowuje kurzu oraz roztoczy, co zdarza się często w przypadku materiałowych obić.

Pikowany zagłówek

(Mieszkanie z czerwonym akcentem)

Kolejnym pomieszczeniem w domu jest sypialnia. To królestwo bieli oraz zieleni. Sypialnia została wyposażona w pojemną szafę z oryginalnymi frontami drzwi. Główne skrzypce gra tu szerokie, komfortowe łóżko z pikowanym zagłówkiem. To niezwykle użyteczny element wyposażenia wnętrza, zwłaszcza jeśli domownicy lubią czytać książki w pozycji leżącej. Co więcej chroni ścianę znajdującą się za nim przed ubrudzeniem. Pikowania dodają elegancji, a miękki materiał sprawia, że wnętrze wydaje się być nieco przytulniejsze. Łózko opiera się o ścianę z botaniczną fototapetą w kolorze zieleni. Roślinny motyw obecny jest również w postaci grafik na sąsiedniej ścianie. Kolor zielony obniża poziom stresu oraz sprzyja relaksowi.

Efekt marmuru

(Mieszkanie z czerwonym akcentem)

Elementem, który spaja mieszkanie w jedną piękna całość jest pojawiający się niemalże w każdym pomieszczeniu motyw marmuru. Tak tez jest w przypadku łazienki. Marmur dodaje elegancji i poczucie luksusu we wnętrzu. W łazience efekt przestronności potęguje prysznic walk-in z liniowym odpływem. Brak brodzika to brak niebezpiecznych progów oraz wyraźnych granic. W pomieszczeniu nie sposób oderwać wzroku od grzejnika o nietypowym kształcie, który spełnia funkcje praktyczne oraz dekoracyjne. Estetyczna umywalka nablatowa posiada wysoki rant, dzięki któremu woda nie chlapie na blat. Umywalka gwarantuje dodatkową przestrzeń do przechowywania np. kosmetyków.

Wizualizacje
Mieszkanie z czerwonym akcentem

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Mieszkanie z czerwonym akcentem

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=247 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zona design
wobako
twojabateria
tubadzin
tikkurila
smd-led
sklep z fotografia
senpo
Radaway
Polskie Lampy
plisa.sklep nafi
Pakamera
mlamp
maxlight
magnatfarby
Leroy merlin
lazienkidlaciebie.pl
Inter door
in360
Ikea
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera