Mieszkanie z tapetą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Mieszkanie z tapeta (1)

Salon

(Mieszkanie z tapetą)

Salon w bieli i czerni, pojawia się tu ciekawa fototapeta, zastosowano przesuwne drzwi, drewniane lamele i lustra na ścianie do tego nowoczesna lampa wisząca.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie z tapeta (2)

Kuchnia

(Mieszkanie z tapetą)

Mała, biała nowoczesna kuchnia w zabudowie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie z tapeta (9)

Łazienka

(Mieszkanie z tapetą)

Łazienka w bieli i szarościach, z półokrągłym prysznicem i dużym wiszącym lustrem w czarnej oprawie, na podłodze zastosowano ponadczasowy wzór czarno-białej posadzki.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Mieszkanie z tapeta (11)

Sypialnia

(Mieszkanie z tapetą)

Mała sypialnia z szafą wolnostojącą, za łóżkiem zastosowano ozdobne drewniane lamele i okrągłe lustro wiszące.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.