Nowoczesne mieszkanie 41 m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesne-mieszkanie-41m2 (22)

Łazienka

(Nowoczesne mieszkanie 41 m2)

Połączenie jasnych i wyrazistych barw sprawia, że pomieszczenie jest nowoczesne i funkcjonalne. Zastosowanie różnych kolorów i wzorów płytek pozwoliło na optyczne wydzielenie stref w łazience. Pralka idealnie wkomponowała się w przestrzeń pod blatem łazienkowym. Umywalka z dużym lustrem, wyeksponowanym na czarnym tle jest dobrze oświetlona, ułatwiając w ten sposób wykonywanie wszelkich czynności higienicznych. Prysznic walk-in z eleganckimi, szklanymi taflami tworzy minimalistyczną strefę kąpieli.
nowoczesne-mieszkanie-41m2 (8)

Pokój dzienny z aneksem kuchennym

(Nowoczesne mieszkanie 41 m2)

W niewielkim wnętrzu doskonale sprawdza się połączenie nowoczesnego salonu z aneksem kuchennym. Rozwiązanie to pozwala optycznie powiększyć wnętrze. Połączonym pomieszczeniom nadano spójną kolorystykę i wystrój. Strefa dzienna z wygodną częścią wypoczynkową i aneksem kuchennym jest dobrze oświetlona. Wizualną granicę pomiędzy aneksem kuchennym a salonem wyznacza płynne przejście płytek pokrywających podłogę w strefie kuchennej w panele ułożone w pozostałej części pomieszczenia. Zielone dodatki do nowoczesnego pokoju dziennego to modne połączenie kolorystyczne, świetnie dopełniające wnętrze.
nowoczesne-mieszkanie-41m2 (34)

Sypialnia

(Nowoczesne mieszkanie 41 m2)

Aranżacja sypialni opiera się na naturalnych, jasnych barwach. Efektowna fototapeta w sypialni to nowoczesne rozwiązanie i sposób na modny wystrój wnętrza. Piękna fototapeta zwiększa atrakcyjność wystroju. Umieszczona na ścianie za łóżkiem staje się tłem i dodaje głębi pomieszczeniu. Relaksujący krajobraz pozwala na oderwanie się od codzienności. Odpowiedni klimat sprzyja wypoczynkowi, wprowadzając spokój i harmonię. Oryginalna fototapeta do sypialni wprowadza poczucie ciszy i równowagi, tworząc sypialnię marzeń.
Nowoczesne mieszkanie 41 m2
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.