Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Jadalnia w bieli

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Zastanawiasz się czy styl nowoczesny sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Chcesz bliżej poznać tę stylistykę? Zapoznaj się z naszym projektem. W mieszkaniu zaproponowaliśmy kompozycję stonowanej bieli oraz pasteli, które świetnie komponują się z drewnianą podłogą. Jasne barwy we wnętrzu sprawią, że będzie odbijało się więcej promieni słonecznych, a tym samym wnętrze zostanie optycznie powiększone. Zatem jak powinna wyglądać nowoczesna jadalnia? W naszej propozycji łączymy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania z dopracowaną estetyką. Stół jadalniany pełni funkcję łącznika między częścią wypoczynkową a częścią kuchenną. Stół uważany jest za „serce” mieszkania, ponieważ to tutaj spędzamy wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybrać produkt funkcjonalny, wygodny dla użytkowników i dostosowany do ich potrzeb. W naszej koncepcji w części jadalnianej umieściliśmy meble, które są designerskie i praktyczne oraz dostosowane do życia na codzień i na specjalne okazje. Postawiliśmy na przytulne źródło światła. Meble z połyskiem spełniają oczekiwania estetyczne – nadają wnętrzu nowoczesności i wrażenie dobrego smaku, potęgują również uczucie czystości.

Pokój córki

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Pokój dziecka to wyjątkowe wnętrze – to miejsce do zabawy, spania i nauki. Ważne są tu osobiste preferencje i zainteresowania nastolatki, która będzie spędzać tu bardzo dużo czasu. Róż jest śliczna i idealna do pokoju nastolatki. Kolory w aranżacji sprawią, że nastolatka możne wyrazić swój unikalny styl, dodają energii. Do ozdobienia posłużyły lampki typu cotton balls, które umieściliśmy nad łóżkiem – dają one spektakularny efekt. Długi blat biurka to idealne rozwiązanie przy pracy twórczej nastolatki – zmieści wiele inspiracji oraz prób realizacji pomysłów. Podczas tworzenia projektu poświęciliśmy szczególną uwagę przy wyborze mebli.

Część wypoczynkowa

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Nowoczesny salon to wnętrze utrzymane w harmonii. Bywa domowym kinem, miejscem zabaw dzieci, spotkań z bliskimi. Z salonu otwartego widać integralne części pomieszczenia – jadalnię, kuchnię. Królują tu białe ściany z efektownymi dodatkami. Na półkach znajdują się intrygujące plakaty. Ważna rolę w pomieszczeniu odgrywa światło, które ma odpowiednio dostosowaną barwę. Dominują tu proste, poziome i pionowe linie. Niewielki i lekki stolik kawowy łatwo przestawić, sprawia to, że zawsze jest pod ręką. W salonie umieściliśmy wygodną sofę, która intryguje swoim kolorem. Nowoczesny narożnik to centralny element salonu. Salon zdecydowanie jest przytulny – sprzyja to kontaktom towarzyskim i relaksowi. Uzyskaliśmy ją dzięki drewnu, tkaninom oraz ciepłym kolorom. Stworzyliśmy zaciszny i wygodny salon, w którym nic nie będzie zakłócać seansu filmowego.

Wizualizacje
Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach

L.p.Nazwa produktu
1Sofa narożnik
2Stolik kawowy
3Stolik pomocniczy
4Szafki wiszace
5Fronty do szafki wiszacej
6Szafki wiszace
7Fronty do szafki RTV
8Nóżki 6x
9komoda
10Front do komody
11Front do komody
12Nóżki 4x
13Lampa podłogowa
14Lampa biurkowa
15Lampa ścienna
16Lampa wiszaca
17Lampa natynkowa
18Półka na obrazy
19Półka na obrazy
20Ramka 50x70 2x
21Ramka 30x40 1x
22Grafika 1
23Grafika 2
24Grafika 3
25Dywan
26Lustro ścienne
27Stół jadalny
28Krzeslo 6x
29Zestaw donic
30tapeta
31Szafa
32Łóżko
33Stolik nocny
34komoda
35półka
36Kinkiet
37Lampa sufitowa
38Ramka 50x50 4x
39Dywan
40Szafka
41szafka
42lustro
43Szklenie prysznica
44umywalka
45Bateria umywalkowa
46Półka prysznicowa
47Kinkiet
48Lampa natynkowa
49Łóżko
50Półka na obrazy
51Półka na obrazy
52szafa
53tapeta
54biurko
55Krzesło
56puf
57Dywan
58Kinkiet
59Lampa podlogowa
60Lampa wiszaca
61Półka ścienna
62Ramka 50x70 2x
63Ramka 30x40 1x
64Grafika 1
65Grafika 2
66Grafika 3
67Grafika 4
68Regal na zabawki
69Stolik nocny
70Półka wiszaca
71Półka wiszaca
72Biurko
73Krzesło
74puf
75Półka pegboard
76Dywan
77Kinkiet x2
78Lampa wiszaca
79Szafa w zabudowie

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Westwing now
Wall Art
Perfect market
Nordic deckor
Njufront
maxlight
Light prestige
Leroy merlin
Kolorowe kable
Ikea
gieradesign
Edomator
Design for home
desenio
Allegro
Alinea
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Produkty głównie IKEA
Oświetlenie LED

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera