Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach2

Jadalnia w bieli

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Zastanawiasz się czy styl nowoczesny sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Chcesz bliżej poznać tę stylistykę? Zapoznaj się z naszym projektem. W mieszkaniu zaproponowaliśmy kompozycję stonowanej bieli oraz pasteli, które świetnie komponują się z drewnianą podłogą. Jasne barwy we wnętrzu sprawią, że będzie odbijało się więcej promieni słonecznych, a tym samym wnętrze zostanie optycznie powiększone. Zatem jak powinna wyglądać nowoczesna jadalnia? W naszej propozycji łączymy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania z dopracowaną estetyką. Stół jadalniany pełni funkcję łącznika między częścią wypoczynkową a częścią kuchenną. Stół uważany jest za „serce” mieszkania, ponieważ to tutaj spędzamy wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybrać produkt funkcjonalny, wygodny dla użytkowników i dostosowany do ich potrzeb. W naszej koncepcji w części jadalnianej umieściliśmy meble, które są designerskie i praktyczne oraz dostosowane do życia na codzień i na specjalne okazje. Postawiliśmy na przytulne źródło światła. Meble z połyskiem spełniają oczekiwania estetyczne – nadają wnętrzu nowoczesności i wrażenie dobrego smaku, potęgują również uczucie czystości.
Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach4

Pokój córki

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Pokój dziecka to wyjątkowe wnętrze – to miejsce do zabawy, spania i nauki. Ważne są tu osobiste preferencje i zainteresowania nastolatki, która będzie spędzać tu bardzo dużo czasu. Róż jest śliczna i idealna do pokoju nastolatki. Kolory w aranżacji sprawią, że nastolatka możne wyrazić swój unikalny styl, dodają energii. Do ozdobienia posłużyły lampki typu cotton balls, które umieściliśmy nad łóżkiem – dają one spektakularny efekt. Długi blat biurka to idealne rozwiązanie przy pracy twórczej nastolatki – zmieści wiele inspiracji oraz prób realizacji pomysłów. Podczas tworzenia projektu poświęciliśmy szczególną uwagę przy wyborze mebli.
Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach

Część wypoczynkowa

(Nowoczesne mieszkanie w jasnych barwach)

Nowoczesny salon to wnętrze utrzymane w harmonii. Bywa domowym kinem, miejscem zabaw dzieci, spotkań z bliskimi. Z salonu otwartego widać integralne części pomieszczenia – jadalnię, kuchnię. Królują tu białe ściany z efektownymi dodatkami. Na półkach znajdują się intrygujące plakaty. Ważna rolę w pomieszczeniu odgrywa światło, które ma odpowiednio dostosowaną barwę. Dominują tu proste, poziome i pionowe linie. Niewielki i lekki stolik kawowy łatwo przestawić, sprawia to, że zawsze jest pod ręką. W salonie umieściliśmy wygodną sofę, która intryguje swoim kolorem. Nowoczesny narożnik to centralny element salonu. Salon zdecydowanie jest przytulny – sprzyja to kontaktom towarzyskim i relaksowi. Uzyskaliśmy ją dzięki drewnu, tkaninom oraz ciepłym kolorom. Stworzyliśmy zaciszny i wygodny salon, w którym nic nie będzie zakłócać seansu filmowego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.