Nowoczesny projekt mieszkania

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
9_2

Nowoczesny projekt mieszkania

(Nowoczesny projekt mieszkania)

Pokój dzienny jest otwarty na kuchnię, co powiększa optycznie przestrzeń. Podczas tworzenia projektu kuchni, najważniejsze było dla Nas, aby była urządzona tak, by praca w niej była komfortowa. Stonowane kolory kuchni doskonale wpisują się w stylistykę salonu. Pomieszczenia mają spójny charakter. Półwysep jest dodatkowym miejscem roboczym i tworzy umowną granicę między kuchnią a salonem. Wystrój wnętrza podkreślają konsekwentnie zastosowane w całym mieszkaniu dodatki w odcieniach zieleni. Wygodna kanapa wymoszczona miękkimi poduszkami to miejsce spotkań i relaksu. Na sofie możemy wygodnie się rozsiąść i dzięki stolikowi kawowemu z łatwością sięgnąć po filiżankę herbaty. Na przeciwko – ażurowa ściana z kącikiem telewizyjnym, tworzy wspaniałą dekorację. Fronty zabudowy TV skierowane w stronę jadalni, nie rozpraszają podczas seansu filmowego. Pomieszczenie jest jasne, rozświetlone, daje poczucie harmonii. Cała przestrzeń łączy się z przedpokojem, gdzie na granicy z kuchnią stworzyliśmy niezwykle przydatną ścianę-tablicę do notowania.
18_3

Łazienka projekt wnętrza

(Nowoczesny projekt mieszkania)

Inspiracją projektu łazienki były ponadczasowe rozwiązania, tak aby wnętrze niezmiennie zachwycało efektownym wystrojem. Wygodę podczas użytkowania zapewnia przestronny prysznic typu walk-in. Obszerna tafla szkła wydziela kabinę i wtapia się w tło. Ściany zdobią płytki ścienne i płytki gresowe. Całość zamyka drewnopodobna podłoga. Urokliwym i użytkowym akcentem w łazience jest okrągłe lustro na sznurku. Całości dopełnia umywalka nablatowa wraz z szafką. Po przeciwnej stronie strefy prysznicowej znajduje się wisząca miska ustępowa. Miska wygląda estetycznie. Nie styka się z podłogą, co sprawia, że zmywanie podłóg to żaden problem!
14_3

Projekty sypialni nowoczesnej

(Nowoczesny projekt mieszkania)

Aranżacja sypialni nawiązuje do stylu zastosowanego w pokoju dziennym. Świadczy o tym ażurowa ściana, na której opiera się zagłówek łóżka. Podstawowym elementem sypialni jest łóżko. Jego nieodłącznym elementem są stoliki nocne. Aby blaty stolików miały więcej wolnej przestrzeni, oświetlenie funkcyjne, jakim jest lampa nocna zastępują tu wiszące lampy. Odpoczywając na łóżku można skierować wzrok na galerię zdjęć, przywołując miłe chwile. Pomimo rzeczywistych gabarytów szafy – nie sprawia ona wrażenia zagracenia w pokoju. Wręcz przeciwnie, lustrzane fronty poszerzają optycznie sypialnię, zapewniają dużo miejsca do przechowywania.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.