Nowoczesny wystrój wnętrz w mieszkaniu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-wystroj-wnetrz-w-mieszkaniu (18)

Łazienka z prysznicem

(Nowoczesny wystrój wnętrz w mieszkaniu)

Prysznic w łazience to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas. Prysznic z niskim brodzikiem świetnie sprawdzi się dla osób starszych. Dzięki temu nie muszą pokonywać wysokiego progu. Jako, że strumienie prysznica muszą mieć odpowiednie ujście, do zestawu prysznicowego dopasowaliśmy odpowiedni odpływ. Zarówno armatura jak i szyba prysznicowa poza funkcjami praktycznymi pełnią też rolę dekoracji. Warto także zwrócić szczególną uwagę na wklejane lustro, które doskonale powiększa optycznie łazienkę. Jasne wnętrze z takimi elementami wyposażenia jak podwieszana miska WC oraz umywalka nablatowa idealnie wkomponowują się w całą stylistykę wnętrza. Wnętrze doskonale reprezentuje styl nowoczesny obecny w całym mieszkaniu. Jesteśmy przekonani, że aranżacja łazienki zadowoli najbardziej wymagających zwolenników tego stylu.
nowoczesny-wystroj-wnetrz-w-mieszkaniu (28)

Pokój dzienny

(Nowoczesny wystrój wnętrz w mieszkaniu)

W projekcie mieszkania kuchnia jest otwarta na salon. Od części wypoczynkowej oddziela ją półwysep kuchenny. Znajduje się na nim płyta indukcyjna, zaś nad nim designerski okap. Blat półwyspu kuchennego zapewnia dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków, jest wyposażony w szuflady do przechowywania. Aneks kuchenny to połączenie bieli drewna oraz szarości. Stanowi swego rodzaju tło dla dalszej części pomieszczenia. Bezpośrednio z półwyspem kuchennym sąsiaduje stół z wygodnymi krzesłami. W części wypoczynkowej znajduje się sofa, fotel oraz zestaw stolików kawowych. Lampa podłogowa to piękny dodatek wnętrza, a także doskonałe oświetlenie funkcyjne. Idealnie tworzy klimat np. podczas seansu filmowego. Butelkowa zieleń przełamuje kolorystyczną nudę! Obecna jest w dodatkach takich jak poduszki, czy interesujące grafiki na ścianie.
nowoczesny-wystroj-wnetrz-w-mieszkaniu (23)

Sypialnia

(Nowoczesny wystrój wnętrz w mieszkaniu)

Wnętrze bez którego nie wyobrażamy sobie mieszkania jest sypialnia. To ona stanowi naszą ozaę spokoju. Ważne jest by była zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwiać zasypianie. Stonowana kolorystyka pozytywnie wpłynie na poczucie wyciszenia. Wygodne łóżko oraz komfortowy zagłówek sprawią, że czas spędzony np. na czytaniu ulubionej lektury będzie czystą przyjemnością. W sypialni nad stolikami nocnymi zawisły lampy, które pełnią rolę lampek nocnych. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy więcej miejsca na blacie stolików. Aranżację wnętrza zwieńcza stylowa tapeta na ścianie za zagłówkiem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.