Skandynawski wystrój wnętrza

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
18_3

Skandynawski wystrój wnętrza

(Skandynawski wystrój wnętrza)

Skandynawski wystrój wnętrza nierozerwalnie kojarzy się z naturą, więc nie mogło tu zabraknąć drewnianej podłogi oraz mebli. Kuchnię połączyliśmy z jadalnią i salonem myląc zmysły – powiększając tym sposobem przestrzeń. Kuchnia to kluczowe miejsce w mieszkaniu. W naszej aranżacji prezentujemy kuchnię w kształcie litery U – to idealna, harmonijna kompozycja. Drewno, przełamuje wszechobecną biel. Nad półwyspem wisi półka stworzona do przechowywania świeżych ziół, niezmiernie przydatnych podczas przygotowywania posiłków. Ścianę zdobi zegar z widocznym mechanizmem to atrakcyjna dekoracja wnętrza. Wnętrze wygląda przestronnie i świeżo, ma ponadczasowy charakter.
17_3

Skandynawski projekt salonu

(Skandynawski wystrój wnętrza)

W części wypoczynkowej stoją dwie wygodne sofy oraz fotel, a w centrum okrągły stolik kawowy. Komplet wydziela strefę telewizyjną i miejsce do towarzyskich spotkań przy kawie. Meble są ładne, komfortowe i funkcjonalne. Półki w formie sześciokątów, na niebieskiej ścianie, to propozycja, która zachwyca formą, tworzy oryginalną ozdobę ściany. Heksagony to efektowny element wystroju, przypominający plater miodu. Biel i szarość pięknie harmonizują z drewnem, a niebieskie dodatki ożywiają wnętrze. Charakter aranżacji podkreśla ściana na której znajduje się telewizor. Zdobi ją wzór jodełki, który można wykorzystać jak się okazuje nie tylko na parkiecie! Istotny element w pomieszczeniu stanowi odpowiednie oświetlenie. Jako, że styl skandynawski jest nieodłączny z naturą wspaniałym dopełnieniem aranżacji jest dywan z motywem liści.
4b_2

Projekt skandynawskiej łazienki

(Skandynawski wystrój wnętrza)

W łazience umieściliśmy prysznic typu walk-in, nazywany inaczej natryskiem otwartym. To rozwiązanie niezwykle efektowne i praktyczne. Strefa prysznicowa nie odcina kabiny od reszty pomieszczenia, co optycznie powiększa obie przestrzenie. Jest łatwa w czyszczeniu w porównaniu do tradycyjnego prysznica. Posiada mniejszą powierzchnię szklanych frontów – są to tylko drzwi a nie cała kabina, brak wielu łączeń. Błękitna mozaika ceramiczna tworzy dekoracyjny, elegancki efekt. Na niej wisi okrągłe lustro ze standardową, podwieszaną umywalką. Wnęki służą za idealne miejsce przechowywania kosmetyków. Wyjątkowy i przytulny klimat łazienki zapewniają naturalne materiały i praktyczne rozwiązania – to klucz do aranżacji w zgodzie ze skandynawskim duchem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.