Projekt mieszkania z czarnym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt-mieszkania-z-czarnym-akcentem (5)

Salon

(Projekt mieszkania z czarnym akcentem)

Zgodnie z założeniem naszego klienta, to właśnie drewno w ciepłych odcieniach króluje w ukazanym projekcie. Naturalne materiały nadają przestrzeni ciepła i poczucia komfortu, wpływając pozytywnie na samopoczucie mieszkańców. Współgrający styl nowoczesny łączy tą naturalność z niestandardowymi industrialnymi rozwiązaniami. Między innymi, takowe oświetlenie salonu z aneksem kuchennym wpływa nie tylko na funkcjonalność i wygodę, ale i dodaje pomieszczeniu niebanalne poczucie pionierskiej współczesności.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-z-czarnym-akcentem (7)

Kuchnia

(Projekt mieszkania z czarnym akcentem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-z-czarnym-akcentem (12)

Łazienka

(Projekt mieszkania z czarnym akcentem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-z-czarnym-akcentem (11)

Sypialnia

(Projekt mieszkania z czarnym akcentem)

Za pomocą przemyślanego rozmieszczenia poszczególnych elementów sypialnianych, przestrzeń zyskuje poczucie przestronności w standardowym metrażu. Zaprojektowana funkcjonalnie czterodrzwiowa szafa zapewnia mieszkańcom obszerne możliwości użytkowe będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym współgrającym z aranżacją. Nietuzinkowa luminacja w centrum pomieszczenia i podświetlona ścieżka ścienna to akcenty podkreślające elegancję w nowoczesnym wydaniu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-z-czarnym-akcentem (8)

Biuro Domowe

(Projekt mieszkania z czarnym akcentem)

Jednolita estetyka projektu zachowana została i w gabinecie, przy którym wygoda i dogodność postawione zostały na pierwszym miejscu. Naturalne światło pozwala na dzienną pracę przy przestronnym blacie ustawionym prostopadle do okna. Powtarzający się motyw czerni nadaje przestrzeni niepowtarzalnej elegancji, tworząc wraz z odcieniami bieli i szarości niezwykle wyrafinowane, a zarazem domowe miejsce pracy.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.