Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt mieszkania 60 m2 (10)

Salon

(Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu)

Wnętrze ze skosami nierzadko okazuje się być dużym wyzwaniem. W salonie przeważają odcienie szarości. Elementem wyróżniającym się na tle całej aranżacji jest ścianka medialna. Białe fronty w połączeniu z drewnem skutecznie harmonizują nieco chłodny kolor ścian. Okrągły stolik kawowy tworzy zgrany duet z lampą zwaną kapeluszem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (6)

Kuchnia

(Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu)

Zabudowa kuchenna utrzymana jest w ciemnych odcieniach. Ze względu na funkcjonalność tego rozwiązania w kuchni zaprojektowano bardzo dużo szuflad. Wygodne uchwyty subtelnie dekorują gładkie fronty w kolorze grafitowym. Zarówno blat jak i płytki podłogowe stanowią atrakcyjne uzupełnienie kuchni tworząc nowoczesną i funkcjonalną aranżację.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (23)

Łazienka

(Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-60-m2-17.jpg

Sypialnia

(Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu)

Wygodne łóżko jest nieodłącznym elementem każdej sypialni. Przestrzeń przy łóżku została wydzielona za pomocą drewna o naturalnym wybarwieniu. Dekoracyjnym akcentem jest ryflowanie oddzielone czarnym pasem. Minimalistyczne lampy świetnie sprawdzą się przy czytaniu książki wieczorową porą. Biała zabudowa meblowa w połączeniu z wiszącymi szafkami tworzy spójną całość. Lustro częściowo zachodzące na szafki optycznie powiększa przestrzeń i pozwala na obejrzenie całej sylwetki przed wyjściem z domu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (4)

Hol

(Funkcjonalne mieszkanie na poddaszu)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.