Aranżacja małego mieszkania 32 m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt mieszkania 32 m2 (1)

Salon

(Aranżacja małego mieszkania 32 m2)

Projekt mieszkania stawia na funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Przemyślany układ zabudowy kuchennej pozwolił na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, uwzględniając zasady ergonomii. Wysoka zabudowa wykonana na wymiar gwarantuje dogodne miejsce do przechowywania. Przedłużenie blatu użytkowego pozwoliło na wyposażenie kuchni w półwysep, zapewniając jednocześnie dodatkowy blat roboczy i miejsce jadalniane. Utrzymaną w stonowanej kolorystyce strefę wypoczynkową cechuje wygoda i funkcjonalność. Zabudowa meblowa kontynuuje wizualnie design kuchni, tworząc estetycznie spójną przestrzeń dzienną, skomplementowaną wyborem tekstyliów, ozdób stołowych i ściennych dekoracji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 32 m2 (4)

Kuchnia

(Aranżacja małego mieszkania 32 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt-mieszkania-32m2

Łazienka

(Aranżacja małego mieszkania 32 m2)

Zestawienie motywu drewna z odcieniami szarości to stały element designu ukazanego mieszkania. Kolorystyka ta stawia na nowoczesność, a materiały na elegancję w surowym wydaniu. Poza niezaprzeczalnym walorem estetycznym, aranżacja łazienki jest także niezwykle funkcjonalna. Prysznic w stylu walk-in to rozwiązanie oszczędne przestrzennie, wyjątkowo wygodne do użytkowania. Przemyślany układ pozwolił na umieszczenie pralki i wydzielonej przestrzeni. Design łazienki komplementuje podświetlane lustro i ozdoby roślinne.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 32 m2 (7)

Sypialnia

(Aranżacja małego mieszkania 32 m2)

Design sypialni uwarunkowało zestawienie wygody i estetyki. Szerokie komfortowe łóżko i ustawione z obu jego stron funkcjonalne szafki nocne komplementuje stonowana kolorystyka. Charakterystycznym rozwiązaniem dekoracyjnym jest, zastosowana również w pokoju dziennym, drewniana aranżacja ścienna. Dobrane oświetlenie w nowoczesnej oprawie i stonowana grafika nadają sypialni elegancji w minimalistycznej odsłonie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 32 m2 (6)

Hol

(Aranżacja małego mieszkania 32 m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.