Projekt mieszkania 32 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon z otwartą kuchnią

(Projekt mieszkania 32 m2)

Projekt mieszkania stawia na funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Przemyślany układ zabudowy kuchennej pozwolił na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, uwzględniając zasady ergonomii. Wysoka zabudowa wykonana na wymiar gwarantuje dogodne miejsce do przechowywania. Przedłużenie blatu użytkowego pozwoliło na wyposażenie kuchni w półwysep, zapewniając jednocześnie dodatkowy blat roboczy i miejsce jadalniane. Utrzymaną w stonowanej kolorystyce strefę wypoczynkową cechuje wygoda i funkcjonalność. Zabudowa meblowa kontynuuje wizualnie design kuchni, tworząc estetycznie spójną przestrzeń dzienną, skomplementowaną wyborem tekstyliów, ozdób stołowych i ściennych dekoracji.

Sypialnia

(Projekt mieszkania 32 m2)

Design sypialni uwarunkowało zestawienie wygody i estetyki. Szerokie komfortowe łóżko i ustawione z obu jego stron funkcjonalne szafki nocne komplementuje stonowana kolorystyka. Charakterystycznym rozwiązaniem dekoracyjnym jest, zastosowana również w pokoju dziennym, drewniana aranżacja ścienna. Dobrane oświetlenie w nowoczesnej oprawie i stonowana grafika nadają sypialni elegancji w minimalistycznej odsłonie.

Łazienka

(Projekt mieszkania 32 m2)

Zestawienie motywu drewna z odcieniami szarości to stały element designu ukazanego mieszkania. Kolorystyka ta stawia na nowoczesność, a materiały na elegancję w surowym wydaniu. Poza niezaprzeczalnym walorem estetycznym, aranżacja łazienki jest także niezwykle funkcjonalna. Prysznic w stylu walk-in to rozwiązanie oszczędne przestrzennie, wyjątkowo wygodne do użytkowania. Przemyślany układ pozwolił na umieszczenie pralki i wydzielonej przestrzeni. Design łazienki komplementuje podświetlane lustro i ozdoby roślinne.

Wizualizacje
Projekt mieszkania 32 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania 32 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera