Projekt mieszkania 35 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Narożnik

(Projekt mieszkania 35 m2)

Także w stosunkowo niewielkim mieszkaniu można bez większego trudu zaaranżować miejsce idealne do dziennego wypoczynku. Wystarczy kupić funkcjonalny narożnik i umieścić go w pokoju przy oknie. Mebel w kolorze idealnie dopasowanym do kolorystyki wnętrza świetnie pełni zarówno funkcje użytkowe, jak i estetyczne. Przy usytuowanym obok stoliku można delektować się ulubionym ciastkiem oraz gorącymi napojami. Umieszczona nad meblem półeczka może służyć do trzymania książek i innych dokumentów.

Kuchnia

(Projekt mieszkania 35 m2)

W niewielkiej kuchni można umieścić cały niezbędny sprzęt oraz wyposażenie meblowe. Szafki oraz sprzęt AGD w pomieszczeniu o kształcie prostokąta warto ustawić przy obu dłuższych ścianach. Meble o jasnej obudowie doskonale współgrają ze ścianami utrzymanymi w jednolitej, szarej tonacji kolorystycznej. Przy krótszej, ozdobionej obrazami ścianie doskonale prezentuje się drewniany blat, na którym można położyć talerz z przygotowaną potrawą bądź kubek z napojem. Umieszczony nieopodal wysoki hoker zapewni użytkownikowi wygodę konsumpcji przyrządzonego posiłku.

Ściana medialna

(Projekt mieszkania 35 m2)

Niewielkie mieszkanie to lokum, w którym znajdzie się miejsce na ścianę medialną. W nowocześnie urządzonych wnętrzach świetnie prezentują się zwłaszcza dwukolorowe konstrukcje, które nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Na przymocowanym do niej blacie można położyć głośniki oraz tuner. Ściana medialna najlepiej prezentuje się w połączeniu z dużym lustrem, odbijającym wnętrze pokoju.

Wizualizacje
Projekt mieszkania 35 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania 35 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera