Projekt mieszkania 35m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
Projekt mieszkania 35m2 (16)

Salon

(Projekt mieszkania 35m2)

Salon jest przede wszystkim miejscem do relaksu. Wygodna sofa w kolorze delikatnej szarości daje świetną bazę do całej aranżacji. Welurowe poduszki i krzesła stanowią akcent do ściany w kolorze butelkowej zieleni, która oddziela strefę salonu i jadalni. Lamele oraz drewniane elementy nadają przytulny klimat we wnętrzu. Oświetlenie rozmieszczone w różnych częściach pomieszczenia umożliwia stworzenie niepowtarzalnego nastroju.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 35m2 (7)

Kuchnia

(Projekt mieszkania 35m2)

Czarny kolor w kuchni wygląda nad wyraz elegancko. Minimalistyczne fronty w towarzystwie drewnianego blatu tworzą rewelacyjne połączenie. Geometryczne płytki w dwóch kolorach dodają charakteru, a okap w wersji tuby świetnie równoważy całość i łączy się z zabudową meblową. Otwarte półki dodają lekkości i dobrze komponują się z pozostałą częścią mieszkania. Biała ściana i komoda w estetyczny sposób harmonizuje całą przestrzeń.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 35m2 (13)

Łazienka

(Projekt mieszkania 35m2)

Łazienka ze względu na swój niewielki metraż zaaranżowana jest w jasnej kolorystyce. Płytki podłogowe zgrabnie przechodzą na ścianę w strefie prysznica, natomiast miejsce przy lustrze jest podkreślone w ozdobny sposób przez płytki w kształcie heksagonów. Owalne lustro nadzwyczajnie dobrze wpisuje się w styl i kształt wnętrza. Drewniane akcenty tworzą naturalne połączenie między wszystkimi pomieszczeniami w mieszkaniu, a czarne elementy nadają charakteru i podkreślają formę.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 35m2 (18)

Sypialnia

(Projekt mieszkania 35m2)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.