Jasne mieszkanie z niebieską sofą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny, Styl Industrialny
projekt mieszkania 45 m2 (6)

Salon

(Jasne mieszkanie z niebieską sofą)

Duża niebieska sofa to niewątpliwie motyw przewodni całej aranżacji. Stolik kawowy, lampa czy grafiki na ścianie nawiązują do stylu industrialnego, lecz puszysty dywan i marszczone zasłony nadają przytulnego klimatu. Dużym atutem są okna balkonowe, rozciągające się na całą długość ściany, dzięki czemu wnętrze jest bardzo jasne i przestronne.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 45 m2 (20)

Kuchnia

(Jasne mieszkanie z niebieską sofą)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 45 m2 (2)

Łazienka

(Jasne mieszkanie z niebieską sofą)

Jeżeli chcemy mieć w łazience zarówno wannę jak i prysznic, to z pewnością przy niewielkich pomieszczeniach dobrze sprawdzi się parawan nawannowy. Dużą wygodą jest wnęka na kosmetyki, a podświetlenie jej profilem led tworzy niepowtarzalny klimat podczas długich kąpieli. Płytki o strukturze drewna nawiązują do całej aranżacji mieszkania, co składa się na spójne i ponadczasowe wnętrze.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 45 m2 (1)

Biuro Domowe

(Jasne mieszkanie z niebieską sofą)

W gabinecie głównym założeniem była duża przestrzeń robocza. Drewniany blat przechodzący na ścianę i fronty szafek oddziela strefę pracy. Niebieski akcent w formie zasłon nawiązuje do aranżacji salonu. Kontrastem kolorystycznym jest czarna ściana, która w połączeniu z białą zabudową tworzy zgrany duet.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

M
Projektant
monika
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.