Projekt mieszkania 5-pokojowego

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt mieszkania 5pokojowego22

Łazienka w minimalistycznym stylu

(Projekt mieszkania 5-pokojowego)

Łazienka zaskakuje kompozycją form. Elegancji i oryginalności nadają płytki ścienne w kształcie heksagonów. Ścianę sąsiadującą zaś dekorują prostokątne, jasne płytki. Okrągłe lustro doskonale komponuje się z materiałami takimi jak drewno. Umywalki nablatowe pozwalają na oszczędność przestrzeni i możliwość wykorzystania blatu, zaś wysoki brzeg umywalki podwyższa wygodę użytkowania. Szafki łazienkowe służą do przechowywania niezbędnych akcesoriów przy porannej toalecie. Głównym elementem wyposażenia wnętrza jest wanna. Wybraliśmy standardowy, prostokątny model. Uniwersalny design sprzyja relaksowi. Obowiązkowym elementem wystroju łazienki jest miska ustępowa. Postawiliśmy na wiszący sedes. Dzięki podwieszeniu na stelażu zyskujemy swobodny dostęp do podłogi pod miską ustępową, zaś przewody są ukryte wewnątrz konstrukcji stelaża. Łazienka jest utrzymana w jasnej kolorystyce, co daje wrażenie czystości i przestronności.
Projekt mieszkania 5pokojowego34

Pokój nastolatka

(Projekt mieszkania 5-pokojowego)

Projekt pokoju nastolatka tętni życiem, energią, na próżno szukać tu nudy. Ciekawe kształty i intensywne kolory pozytywnie wpływają na rozwijanie kreatywności nastolatka. Pokój dziecka to wnętrze wielozadaniowe. W pokoju umieściliśmy możliwie jak najwięcej źródeł światła. Oprócz światła głównego nie zabrakło tu lampki biurkowej i lampki nocnej. Trudno wyobrazić sobie pokój nastolatka bez pojemnej szafy. Wybraliśmy przesuwaną szafę z humorystycznymi naklejkami. Ekspresje pokoju podkreśla geometryczny zagłówek w żółtym kolorze. W pokoju doskonale sprawdza się plakat w ramce podkreślający młodość i energię. Kącik do nauki znajduje się blisko okna, szeroki blat świetnie sprawdzi się podczas odrabiania lekcji. Regulowane krzesło można idealnie dopasować do wzrostu dziecka. W pokoju nie brakuje wolnej przestrzeni, co pozwala na realizację własnych pomysłów. Tym samym unikniemy zagracenia pokoju oraz ograniczymy liczbę bodźców, które mogą rozpraszać przy wykonywaniu codziennych zadań.
Projekt mieszkania 5pokojowego56

Jasna i przytulna sypialnia

(Projekt mieszkania 5-pokojowego)

Sypialnia to miejsce wyciszenia i regeneracji. Kolorystyka wnętrza sprzyja odprężeniu, uspokojeniu. Jasne barwy odbijają światło i optycznie powiększają pomieszczenie. Oświetlenie sypialni dostosowaliśmy w taki sposób, aby tworzyło właściwy klimat. Dodatkowym źródłem światła są lampki noce, służące do czytania. Zabudowa na łóżkiem to oszczędność przestrzeni i miejsce przechowywania. Toaletka w sypiali to marzenie każdej kobiety. Tworzy ją biurko z krzesłem oraz podświetlanym lustrem, gdzie dbanie o urodę, tworzenie makijażu to sama przyjemność. Odpowiednim miejscem na TV okazała się ściana. Dzięki powieszeniu na niej telewizora zyskaliśmy nieco więcej miejsca.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.