Projekt mieszkania z zieloną sofą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt mieszkania 54 (4)

Salon

(Projekt mieszkania z zieloną sofą)

Jasne barwy sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przestronne. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych mieszkań. Minimalistyczne dodatki o ciekawym kształcie skutecznie upiększają aranżację i dodają naturalnego charakteru. Zielona sofa w kolorze butelkowej zieleni jest jedynym ale za to mocnym akcentem tej przestrzeni.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 54 (7)

Kuchnia

(Projekt mieszkania z zieloną sofą)

Kuchnia w kształcie litery L sprawdzi się świetnie, gdy mamy do czynienia z otwartą przestrzenią. Dzięki takiemu układowi jest możliwość zastosowania trójkąta roboczego, który niezwykle ułatwia pracę, szczególnie gdy dużo gotujemy. Biała zabudowa jest podkreślona przez delikatne ramki dookoła frontu szafki. Akcentem łączącym salon z kuchnią są czarne elementy w postaci uchwytów czy wiszącej lampy.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 54 (3)

Łazienka

(Projekt mieszkania z zieloną sofą)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 54 (8)

Sypialnia

(Projekt mieszkania z zieloną sofą)

Sypialnia również jest jasnym wnętrzem, aczkolwiek utrzymanym w nieco cieplejszej tonacji. Występuje więcej drewna w zabudowie meblowej. Ściana w kolorze beżowym stanowi tło dla galerii oraz świetne połączenie z białą zabudową. Światło wpadające przez duże okna pięknie doświetla całą aranżację, dając możliwość podziwiania sztuki z różnej perspektywy.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.