Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
projekt mieszkania 60 m2 (10)

Salon

(Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem)

Salon otwarty na kuchnię jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Zaprojektowana zabudowa w kształcie litery L pozwala na komfortowe przygotowanie posiłków. Gładkie białe fronty powiększają optycznie przestrzeń, a czarne akcenty dobrze korespondują z pozostałą częścią mieszkania. Lamele swoim pionowym rytmem tworzą ciekawy efekt 3D. Wygodna sofa niezwykle ociepla przestrzeń, a całe wnętrze prezentuje się nowocześnie i funkcjonalnie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (13)

Kuchnia

(Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (1)

Łazienka

(Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (4)

Sypialnia

(Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem)

Jasne i neutralne barwy sprzyjają regeneracji. Przestronne wnętrze zaprojektowano w odcieniach szarości z ciemnym akcentem. Duże łóżko z gładkim wezgłowiem ustawione na środku było tak zwanym must have. Na ścianie znajduje się motyw roślinny w połączeniu z lamelami. Idealnym uzupełnieniem są szafki nocne w czarnym kolorze a nad nimi wiszące lampy o obłym kształcie. Ważnym elementem projektu jest toaletka. Prosta forma lustra z delikatnym podświetleniem led dobrze komponuje się z całą aranżacją.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania 60 m2 (18)

Hol

(Przytulne mieszkanie z ciemnym akcentem)

W przedpokoju istotnym elementem jest przechowywanie. Duża przestrzeń daje możliwość zaprojektowania szafy na całą długość ściany. Lustro usytuowane na środku równoważy proporcje szafy i pozwala na obejrzenie całej sylwetki. Przy wejściu znajduje się wygodne tapicerowane siedzisko a nad nim kilka wieszaków do pozostawienia podręcznych elementów, z których korzysta się na co dzień. Biel i czerń została przełamana szarością farby i połyskującym welurem. Lamele stanowią świetne uzupełnienie całej aranżacji i subtelnie nawiązują do pozostałej części mieszkania.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.