Projekt Mieszkania 60m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Projekt Mieszkania 60m2

(Projekt Mieszkania 60m2)

Dużą popularnością cieszą się mieszkania o jasnej palecie braw. Kolor czarny jako dominujący kojarzy się z aranżacjami wnętrz tylko dla odważnych. Otóż nie! Obalamy ten mit, mieszkanie z wyraźnym czarnym kolorem wygląda stylowo, a wręcz luksusowo, ale nie przytłaczająco. Piękną głęboką czerń połączyliśmy z jasnym drewnem – wyszło niezwykle elegancko! W części wypoczynkowej znajduje się rozkładany narożnik. Komfort wypoczynku podnoszą regulowane zagłówki. Na wypadek niepodziewanej wizyty bliskich narożnik można rozłożyć, aby zyskać dodatkowe miejsce do spania. Nad nim wisi designerski obraz, zaś obok znajdują się niemalże niedostrzegalne drzwi w identycznym odcieniu ściany, co wywołuje złudzenie optyczne większej przestrzeni. Sofie towarzyszą stoliki kawowe, które pod blatem kryją w sobie tajemniczy schowek, do przechowywania czasopism. Jesteśmy miłośnikami dekoracji w postaci ażurowych ścian. W tym projekcie rozciąga się ona aż na sufit, co tworzy ciekawy efekt. Całość dopełnia kącik TV z podświetlaną szafką RTV.

Sypialnia - projekt

(Projekt Mieszkania 60m2)

Sypialnia przepełniona czernią i drewnem wygląda magicznie. Wprowadza w świat odpoczynku i spokojnego zasypiania. Połączenie barw tworzy niezwykłą atmosferę. Ciemny matowy zagłówek łóżka sięgający sufitu na drewnianym tle prezentuje się stylowo, to oryginalna dekoracja wnętrza. Wiszące lampy w kształcie szklanych kul ombre pełnią funkcję lampek nocnych, dzięki temu zabiegowi zyskujemy miejsce na stolikach nocnych. Lama wisząca Galaxy o ciekawym kształcie abażuru wykonana jest z welurowej tkaniny, wspaniale oświetla pomieszczenie. Bezpośrednio przy drzwiach do pokoju widzimy obszerną szafę, która przy ścianie przechodzi w wąski regał na książki. Kolorowe plakaty w ramkach dodają charakteru wnętrzu.

Kuchnia z jadalnią

(Projekt Mieszkania 60m2)

Wyspa stanowi centrum kuchennego życia. Zaprojektowana została z myślą o miłośnikach gotowania. Oddziela kuchnię od pokoju dziennego z jadalnią. Zabudowa meblowa kuchni o klasycznej formie posiada drewniane oraz czarne matowe fronty. Szare zasłony zaciemniające pozwalają stworzyć odpowiedni klimat wnętrza. Służą temu także lampy nad stołem. To komplet trzech elementów, których geometryczny kształt dodaje elegancji i szyku. Stół jadalniany wraz z krzesłami wygląda gustownie, poprzez swoją prostą formę wpasowuje się w styl wnętrza. Z części jadalnianej można podziwiać dekoracje, pamiątki znajdujące się w przeszklonej szafie. Pomiędzy gablotami umieszona została szafka do przechowywania win. To miejsce świetnie się sprawdzi, ponieważ podczas posiłku bez problemu można sięgnąć po ulubione wino.

Wizualizacje
Projekt Mieszkania 60m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt Mieszkania 60m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=33 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

wonder
tresgriferia
tikkurila
quick-step
Paradyz
modo4u
mlamp
maxlight
macodesign
Kaspa
jeger
italux
Ikea
gieradesign
franke
dobra sztuka
desenio
Czerwona maszyna
cersanit
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera