Projekt mieszkania 65 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Projekt mieszkania 65 m2)

Odważna, a jednocześnie stonowana paleta kolorystyczna i szeroki dobór materiałów, tworzą wyjątkowo spójny, nowoczesny design. Czerń w lustrzanym wykończeniu nadaje przestrzeni niepowtarzalnej elegancji, która w kontraście z ze śnieżną bielą szafek kuchennych stanowi idealne tło na nieprzeciętne akcenty kolorystyczne. Szeroka sofa i dobrane w jednakowym pudrowym odcieniu krzesła dodają nowoczesnej przestrzeni domowej przytulności. Na wrażenie to wpływa również zastosowanie ciepłego odcienia drewnianej podłogi ułożonej w niezwykle dekoratywny sposób jodełkowy.

Aneks kuchenny

(Projekt mieszkania 65 m2)

Wyrazisty salon kontrastuje stonowana kuchnia w układzie otwartym. Pas naturalnych płyt podłogowych oddziela subtelnie strefę kuchenno-jadalną od strefy wypoczynkowej. Wysokie podwieszane szafki zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania, a długi rozciągający się na całą kuchnię blat zapewnia, że przygotowanie posiłków będzie niezwykle wygodne. Ustawiona funkcjonalnie na blacie komoda na wino i szkło dodaję strefie jadalnianej wyrafinowanego posmaku elegancji.

Przedpokój

(Projekt mieszkania 65 m2)

Ten niestandardowy przedpokój, idealnie wprowadza widza w design całego mieszkania. Przestronna biała szafa, w korelacji z estetyką kuchni, niezwykle spójnie wpisuję się w projekt. Narożne siedzisko z wysokim oparciem służy swoją funkcjonalnością i niezaprzeczalnym walorem stylistycznym. Tapeta wybrana na ścianę łączącą przedpokój z salonem zmienia korytarz w przyciągający wzrok integralny element tego wyjątkowego projektu.

Wizualizacje
Projekt mieszkania 65 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania 65 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera