Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Sypialnia

(Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce)

Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Łóżko umieszczone na środku pozwala na symetryczny podział przestrzeni dookoła. Białe szafki nocne oparte na czarnym stelażu są funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem. Srebrne lampy wraz z nieregularną aranżacją obrazów tworzą nowoczesną aranżację.

Salon

(Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce)

Biel i czerń są ponadczasowymi kolorami, które sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Głównym założeniem projektu było uzyskanie wnętrza nowoczesnego a zarazem eleganckiego. Białe lamele swoją formą dodają charakteru i efektu 3D, natomiast srebrne lampy pięknie odbijają światło dodając element luksusu.

Łazienka

(Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce)

W łazience dominuje marmur z akcentem czerni. Wolną przestrzeń maksymalnie wykorzystano na zabudowę meblową w celu zwiększenia miejsca do przechowywania. Duże lustro przy umywalce optycznie powiększa przestrzeń i swoją pionową formą nawiązuje do mebli.

Wizualizacje
Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Mieszkanie w biało-czarnej kolorystyce

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera