Projekt mieszkania IKEA

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Zabudowa meblowa w sypialni

(Projekt mieszkania IKEA)

Sklepy IKEA są powszechnie dostępne oraz mają konkurencyjne ceny. Wiele projektów mieszkań opiera się właśnie na ich produktach. W tym projekcie znaczna część elementów wyposażenia wnętrza pochodzi właśnie z tego sklepu. Udowadniamy, iż nie wielkim kosztem możemy osiągnąć wspaniały efekt aranżacyjny! W sypialni pierwsze skrzypce gra oczywiście łóżko, które jest komfortowe i sprzyja wypoczynkowi. Aby w 100% jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń w sypialni, za łóżkiem umiejscowiona została zabudowa meblowa. To rozwiązanie sprawia, że miejsce jest należycie zagospodarowane – każdy centymetr wnętrza jest przemyślanie zaprojektowany. Zyskaliśmy tym samy nie tylko wspaniały wygląd i oprawę łóżka, ale także dużo miejsca do przechowywania. Lampki noce oraz półki z książkami znajdują się na wyciągnięcie ręki, co podnosi wygodę użytkowania sypialni.

Skandynawska łazienka

(Projekt mieszkania IKEA)

Łazienka w stylu skandynawskim to zestawienie bieli dopełnionej jasnym drewnem. Taka jest łazienka w tymże projekcie! W niewielkiej łazience umieszczony został prysznic z obszernymi szklanymi drzwiami. Sprawia to, iż łazienka wydaje się optycznie większa. Ten efekt potęguje dodatkowo lustro. Umywalka nablatowa sprawia, iż zyskujemy miejsce do przechowywania w szafce pod nią, ponieważ nie wymaga ona instalacji często nieestetycznych syfonów. Ponadto blat szafki to również miejsce, gdzie można trzymać swoje ulubione kosmetyki. W łazience znajduje się podwieszana misa ustępowa. Jej budowa sprawia, iż nie dotyka ona podłogi, co ułatwia sprzątanie oraz daje efekt złudzenia optycznego większej powierzchni, ponieważ widzimy wówczas całą powierzchnię podłogi. Każdy element w łazience jest przemyślany, brak tu przypadkowości. Łazienka jest estetyczna wizualnie oraz bardzo funkcjonalna!

Biała cegła w kuchni

(Projekt mieszkania IKEA)

Kuchnia w tymże mieszkaniu jest kuchnią zamkniętą. Oznacza to, że jest oddzielona od salonu. Tego typu rozwiązanie posiada wiele zalet: Zapachy nie rozchodzą się po innych pomieszczeniach. Brak porządku w kuchni nie będzie powodem do zawstydzenia w czasie nieoczekiwanej wizyty gości. W kuchni dominuje biel, która sprawia że wnętrze wydaje się być przestronniejsze, czystsze. Można by powiedzieć, że wręcz sterylne, gdyby nie drewniane blaty, stół oraz półki, które nadają kuchni przytulności i ciepła. Interesującym elementem we wnętrzu jest biała cegła pomiędzy szafkami górnymi a blatem roboczym. Znacznie uatrakcyjnia wygląd pomieszczenia!

Wizualizacje
Projekt mieszkania IKEA

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania IKEA

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=146 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

scandiposter
quick-step
Paradyz
Leroy merlin
Ikea
Halmar
desenio
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera