Projekt Mieszkania pod wynajem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt mieszkania (17)

Salon w projekcie mieszkania

(Projekt Mieszkania pod wynajem)

Mieszkanie pod wynajem musi trafiać w wielorakie gusta. Nasz projekt zakłada więc neutralność kolorystyczną, jednak z drugiej strony nie chcieliśmy stworzyć nudnej, nijakiej przestrzeni. W salonie postawiliśmy więc na jasne barwy, które przełamane zostały odważnym, turkusowym odcieniem. Pojawia się on na dodatkach, takich jak dywan lub ozdobny koc. Jest to uniwersalny kolor, który świetnie łączy się z białymi meblami i drewnianą podłogą. Właściwie urządzony salon jest kluczem do sukcesu przy wynajmowaniu mieszkania. Jest on prawdziwą wizytówką – musi być estetyczny, wyjątkowy, a jednocześnie funkcjonalny i dobrze zagospodarowany. W naszym projekcie udało nam się podzielić salon na strefę wypoczynkową i jadalnianą. Wygodna, szara narożna sofa Forester nie tylko pomieści wszystkich gości, ale może również służyć za dodatkowe łóżko. Stolik kawowy współgra z szafką pod telewizor i oryginalną lampą sufitową. W sekcji jadalnianej umieściliśmy prosty stół z czterema krzesłami o szarym obiciu. Nad blatem zawiesiliśmy okrągłe klosze i dzięki temu uzyskaliśmy spójność między dwoma obszarami.
Projekt mieszkania (24)

Aneks kuchenny w projekcie mieszkania

(Projekt Mieszkania pod wynajem)

Włączenie kuchni do salonu jest świetnym sposobem na zmaksymalizowanie dostępnego miejsca i stworzenie przytulnej przestrzeni. Projektując takie pomieszczenie zawsze pamiętamy o tym, aby taka kuchnia prezentowała się pięknie, a jednocześnie była użyteczna. Wykorzystaliśmy tu podobne kolory do tych, co w salonie, jednak turkus zastąpiliśmy czernią. Pojawiła się ona na blatach, elementach dekoracyjnych, a nawet na urządzeniach. Połączenie czerni z bielą stworzyło intrygujący kontrast, który nadał pomieszczeniu głębi i trójwymiarowości. Kuchnia w mieszkaniu pod wynajem powinna być wyposażona w wiele praktycznych szafek i półek, które ułatwią gotowanie i umożliwią schowanie przedmiotów, które nie powinny znajdować się na widoku. Jest to szczególnie ważne w przypadku aneksów, które stanowią część salonu. Warto też zwrócić uwagę na to, by w prawidłowy sposób połączyć obie te strefy. Nam udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu białych krzeseł i pikowanej pufie, która kolorystycznie pasuje do kanapy.
Projekt mieszkania (39)

Łazienka w projekcie mieszkania

(Projekt Mieszkania pod wynajem)

Nowoczesna, efektowna łazienka potrafi znacząco wpływać na to, ile są w stanie zapłacić najmujący. Postanowiliśmy więc umieścić w niej nie tylko najnowocześniejsze sprzęty, ale również wybraliśmy wykończenie, które kojarzy się z luksusem. Mocne, kontrastujące kolory dopełniliśmy zjawiskowymi dodatkami. Piękna, miedziana lampa Maxlight Vigo idealnie pasuje do eleganckiego wnętrza i nadaje mu charakteru. Największe wrażenie robią tutaj czarne marmurowe płytki ścienne, które zabezpieczają powierzchnię przy wannie i jednocześnie stanowią ramę dla wielkiego lustra. Niezwykle ciekawie prezentuje się również wisząca szafka pod umywalką, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.