Projekt mieszkania studenta

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-mieszkania-studenta (4)

Funkcjonalna łazienka

(Projekt mieszkania studenta)

Urządzona w jasnych barwach łazienka sprawia wrażenie większej. Optyczne powiększenie łazienki można uzyskać także poprzez stosunkowo duże lustro w jak najprostszej formie. Wanna z prysznicem zapewnia maksymalną funkcjonalność i możliwość wyboru. Pojedyncza, mała umywalka spełnia wszystkie niezbędne funkcje i nie zajmuje wiele miejsca. Szafki, regały i półki ułatwiają przechowywanie i dobrą organizację przestrzeni. Łazienkowe dodatki w ciepłych kolorach sprawiają, że wnętrze jest niezwykle przytulne.
projekt-mieszkania-studenta (2)

Aneks kuchenny

(Projekt mieszkania studenta)

Aneks kuchenny stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością i umożliwia lepszą organizację przestrzeni. W aneksie zastosowano proste i ergonomiczne rozwiązania. Przygotowywanie posiłków na niewielkiej przestrzeni jest komfortowe, dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu układu szafek. Przemyślany projekt obejmuje wysoką zabudowę zapewniającą maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. W aneksie kuchennym znajduje się wydzielona przestrzeń do spożywania posiłków. Całość idealnie komponuje się z kolorystyką pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu.
projekt-mieszkania-studenta (19)

Pokój dzienny

(Projekt mieszkania studenta)

Wnętrze mieszkania dla studenta to przede wszystkim strefa do nauki i wypoczynku. Wygodna, ergonomiczna przestrzeń do nauki obejmuje niezależne, duże biurko i krzesło z podłokietnikami. W okolicach biurka znajdują się półki i regały na książki. Neutralne kolory – biel, szarość i drewno sprzyjają koncentracji, a dodatki w zielonych odcieniach urozmaicają i ożywiają przestrzeń. Pokój dzienny jest dobrze oświetlony, a w oknach zamontowane są rolety, które w połączeniu z zasłonami umożliwiają mocne wyciemnienie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.