Projekt mieszkania styl nowoczesny

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-mieszkania-styl-nowoczesny (6)

Nowoczesna łazienka

(Projekt mieszkania styl nowoczesny)

Mieszkanie w stylu nowoczesnym jakie być powinno? Doskonałą odpowiedzią na to pytanie jest nasz projekt wnętrz mieszkania. To nie tylko piękny i ciekawy design, ale także funkcjonalność pomieszczeń. Ważne jest, aby w otaczającej przestrzeni nie tylko dobrze się czuć, ale przede wszystkim sprawnie funkcjonować, by było praktyczne. Tym kierowali się nasi projektanci tworząc te wspaniałe wnętrza. W łazience – podobnie jak w pozostałej części mieszkania – dominuje połącznie czerni z drewnem i szarością. Elementem, który dynamizuje pomieszczenie jest tapeta. Odpowiednio zabezpieczona świetnie zdobi wnętrze. Łazienka wyposażona jest w prysznic typu walk-in bez brodzika. Wybór ten sprawia, iż granice strefy kąpielowej zacierają się, tym samym wnętrze wydaje się przestronniejsze.
projekt-mieszkania-styl-nowoczesny (1)

Aneks kuchenny

(Projekt mieszkania styl nowoczesny)

Niezaprzeczalną zaletą aneksu kuchennego jest spora oszczędność miejsca. Otwarcie kuchni na salon daje też wrażenie większej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania kuchnia jest jasna – dociera tu duża ilość promieni słonecznych. W takim mieszkaniu z aneksem kuchennym doskonale odnajdą się osoby, które uwielbiają rozmawiać z domownikami podczas przyrządzania posiłków. Fenomenalnie sprawdza się tu połącznie kuchni z salonem i jadalnią. Rozwiązanie to sprawia, że dystans na przenoszenie posiłków w miejsce ich spożywania jest krótki, co jest niezwykle wygodne. Część jadalnianą stanowi okrągły stół w towarzystwie designerskich krzeseł. Kuchnia doskonale koresponduje z pozostałą częścią wnętrza po przez użycie kolorów takich jak biel, szarości oraz drewno. Piękny wystrój salonu i kuchni to elegancka przestrzeń!
projekt-mieszkania-styl-nowoczesny (2)

Salon

(Projekt mieszkania styl nowoczesny)

Salon choć niewielki spełnia swoje wszystkie podstawowe funkcje. Kącik wypoczynkowy, który stanowi narożnik wraz ze stolikiem kawowym – to perfekcyjne miejsce na spędzanie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Ściana, gdzie znajduje się podwieszany Tv udekorowana została lamelami. Fronty szafy od góry do dołu są lustrzane, co znacznie optycznie powiększa przestrzeń salonu. Oświetlenie, które zostało tu umieszczone to czarne lampy, w tym samym stylu na całej przestrzeni kuchni i salonu. Zamiast lamy podłogowej znalazła się tu lampa ścienna. Tworzy ona doskonały klimat, np. podczas seansu filmowego oraz idealnie nadaje się podczas czytania ulubionej lektury na wygodnej sofie. Brak tu przypadkowych elementów – każdy jest pieczołowicie przemyślany.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.