Projekt mieszkania z cegłą i drewnem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny, Styl Industrialny, Styl Eklektyczny
projekt mieszkania z cegla i drewnem (1)

Salon

(Projekt mieszkania z cegłą i drewnem)

Butelkowa zieleń jest obecnie bardzo popularnym kolorem. Sofa w takim odcieniu z pewnością przykuwa uwagę oraz podkreśla główne miejsce w salonie. Biała cegła na ścianie w połączeniu z drewnem stanowi ciekawy element dekoracyjny, a zasłony w kolorze delikatnego beżu oraz lampa z rattanu dodają przytulnego klimatu całej aranżacji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z cegla i drewnem (18)

Kuchnia

(Projekt mieszkania z cegłą i drewnem)

Jasne fronty kuchni z delikatnym frezem są charakterystyczne dla stylu nowoczesnego. Drewniany blat tworzy świetne połączenie wraz z płytkami ułożonymi w jodełkę. Czarne uchwyty są ciekawym akcentem zabudowy meblowej. Krzesła z rattanu świetnie komponują się z lampą w salonie, co składa się na funkcjonalne i przytulne wnętrze.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z cegla i drewnem (6)

Sypialnia

(Projekt mieszkania z cegłą i drewnem)

W sypialni motywem przewodnim jest cegła w naturalnym wybarwieniu. Łóżko umieszczone centralnie zostało wydzielone farbą w kolorze butelkowej zieleni. Meble na nóżkach dodają lekkości, a jest to szczególnie ważne przy niewielkich pomieszczeniach. Istotnym założeniem w sypialni była duża ilość miejsca do przechowywania. Obok szafy zaprojektowano również niewielką biblioteczkę, która dobrze równoważy przestrzeń.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z cegla i drewnem (11)

Hol

(Projekt mieszkania z cegłą i drewnem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z cegla i drewnem (16)

Biuro Domowe

(Projekt mieszkania z cegłą i drewnem)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.