Projekt mieszkania z nutą elegancji

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny, Styl Glamour
projekt mieszkania z nuta elegancji (7)

Salon

(Projekt mieszkania z nutą elegancji)

Otwarta przestrzeń salonu jest dobrze doświetlona przez okna rozciągające się na całą długość ściany. Zasłony umieszczone przy suficie doskonale podkreślają wysokość pomieszczenia, zarazem powiększając je optycznie. Subtelna dekoracja ścian w postaci sztukaterii prezentuje się elegancko i ponadczasowo. Oświetlenie funkcjonalne rozmieszczone w wielu miejscach pozwala dopasować klimat wnętrza do własnych potrzeb.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z nuta elegancji (9)

Kuchnia

(Projekt mieszkania z nutą elegancji)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z nuta elegancji (11)

Łazienka

(Projekt mieszkania z nutą elegancji)

Lustro w łazience przykuwa uwagę swoją nowoczesną formą, a w połączeniu z oświetleniem led stanowi niezwykle dekoracyjne rozwiązanie. Ściana z prysznicem została zaakcentowana fakturą jodełki i tworzy świetnie połączenie z minimalistyczną zabudową, dopasowaną do jasnej i gładkiej struktury płytki. Złote elementy są eleganckim dodatkiem do całej aranżacji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt mieszkania z nuta elegancji (10)

Sypialnia

(Projekt mieszkania z nutą elegancji)

Sypialnia jest miejscem odpoczynku i relaksu. Jasne kolory w ciepłych odcieniach tworzą spójne i gustowne wnętrze. Łóżko usytuowane na środku, pozwala na symetryczny podział ściany. Panele tapicerowane ułożone pionowo są zarówno wygodnym oparciem oraz elegancką formą dekoracji. Białe ściany zostały wypełnione sztukaterią, które tworzą subtelny efekt 3D. Uzupełnieniem całej aranżacji są lampy w kształcie kuli, umożliwiające stworzenie klimatycznego nastroju.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.