Projekt nowoczesnego mieszkania

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon z jadalnią

(Projekt nowoczesnego mieszkania)

Połączenie salonu z jadalnią daje poczucie większej przestrzeni w mieszkaniu. Obie części pomieszczenia tworzą spójną całość. Usytuowanie jadalni pomiędzy kuchnią i salonem jest najwygodniejszym rozwiązaniem. W pokoju dziennym znajduje się sofa ze stolikiem kawowym, która tworzy strefę telewizyjną optycznie przeważającą w przestrzeni. Dominujący w salonie zestaw wypoczynkowy został zestawiony z okrągłym stołem. Zasłony w jasnym odcieniu dodają wnętrzu lekkości, a duże przeszklenia zapewniają odpowiednie nasłonecznienie.

Wydzielona kuchnia

(Projekt nowoczesnego mieszkania)

Wydzielona kuchnia skomunikowana z jadalnią i salonem stanowi funkcjonalny, dobrze zaplanowany układ. Kuchnia usytuowana jest tuż obok pokoju dziennego, jednak przestrzeń robocza jest przesłonięta. Dominująca szarość idealnie koresponduje z drewnianymi szafkami i blatem kuchennym. Grafitowe meble dają wrażenie uporządkowanej przestrzeni, a drewniane elementy przełamują surowy charakter kuchni, ocieplając wnętrze. Niewielka przestrzeń kuchenna została maksymalnie wykorzystana, a całość współgra ze stylistyką całego mieszkania.

Przytulna sypialnia

(Projekt nowoczesnego mieszkania)

Brąz jest coraz częściej wykorzystywaną barwą w aranżacji wnętrz. Zestawiony z neutralnymi kolorami takimi jak biel czy odcienie szarości tworzy niebanalną, elegancką i przytulną sypialnię. To idealne miejsce na wyciszenie i odpoczynek do całym dniu. Drewniana ściana doskonale komponuje się z łóżkiem z szarym wezgłowiem. Jasna pościel i poduszki pełnią funkcję dekoracyjną, rozjaśniają wnętrze i tworzą nastrojowy klimat. Ciekawe podświetlenie paneli za łóżkiem wpływa na efektywność aranżacji sypialni.

Wizualizacje
Projekt nowoczesnego mieszkania

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt nowoczesnego mieszkania

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera