Jasne wnętrze ze sztukaterią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny, Styl Klasyczny
projekt wnetrza ze sztukateria (1)

Salon

(Jasne wnętrze ze sztukaterią)

Motywem przewodnim we wnętrzu jest sztukateria. Głębokie stonowane kolory mebli są równoważone jasną zabudową kuchenną. Lekkości i szyku nadaje lampa wisząca nad stołem w postaci szklanych kul w złotej oprawie. Podwieszany sufit subtelnie łączy się z zabudową kuchenną ukrywając tym samym zasłony tworząc ciekawą dekorację sufitu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt wnetrza ze sztukateria (4)

Kuchnia

(Jasne wnętrze ze sztukaterią)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt wnetrza ze sztukateria (7)

Sypialnia

(Jasne wnętrze ze sztukaterią)

Wnętrze sypialni utrzymane jest w ciepłej kolorystyce. Delikatne zwiewne dekoracje okna świetnie korespondują z aranżacją ścian w postaci sztukaterii. Oprawa świetlna o obłych kształtach wprowadza harmonię a złote dodatki dodają elegancji i blasku. Puszysty dywan swoim geometryczny wzorem niezwykle naturalnie łączy się z drewnianą podłogą, co sprawia, że wnętrze jest zarówno funckjonalne jak i gustowne.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt wnetrza ze sztukateria (8)

Hol

(Jasne wnętrze ze sztukaterią)

Sztukateria wprowadza do wnętrza elegancję i ponadczasowość. Duże lustro optycznie powiększa przestrzeń i wraz z konsolą tworzy zgrany duet. Podłoga ułożona w jodełkę francuską rewelacyjnie dopełnia aranżację w całym mieszkaniu. Punktowe oświetlenie poprowadzone wzdłuż korytarza nadaje charakteru i nowoczesności.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.