Styl klasyczny we wnętrzach mieszkania

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
styl-klasyczny-we-wnetrzach-mieszkania (6)

Aneks kuchenny

(Styl klasyczny we wnętrzach mieszkania)

Aranżacja wnętrza nawiązuje do stylu klasycznego. Rozwiązania klasyczne cechuje użycie stonowanych kolorów. W tym projekcie posłużyliśmy się właśnie taką paletą barw. Dominują tu beże, biel, szarości oraz brązy. Wystrój charakteryzuje umiar – brak tu zbyt wielu elementów ozdobnych. Sekret piękna aranżacji tkwi w użytych materiałach, teksturach. Blaty, stół, podłoga i inne meble są wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego – z drewna. Nadaje ono ciepła oraz przytulności wnętrzu, prezentuje się doskonale. Całość przedstawia się niezwykle harmonijnie. W projekcie kuchnia jest otwarta na salon. Aneks kuchenny to ciąg szafek dolnych i górnych. Połączenie stref – kuchni, salonu i jadalni – znacznie optycznie powiększa przestrzeń.
styl-klasyczny-we-wnetrzach-mieszkania (8)

Kącik wypoczynkowy

(Styl klasyczny we wnętrzach mieszkania)

Umowną granicą między salonem a kuchnią jest część jadalniana. Rozkładany stół zapewnia więcej miejsca w salonie. Doskonale oświetlony wraz z komfortowymi krzesłami to gwarancja świetnie spędzonego czasu na celebrowaniu posiłków z rodziną lub gośćmi. W salonie nie mogło zabraknąć wygodnej sofy. Posiada ona funkcję spania, co doskonale sprawdzi się w przypadku noclegu gości. Sofa wraz z fotelem oraz zestawem stolików kawowych to perfekcyjne połącznie! Naprzeciwko znajduje się podwieszany Tv z komodą. Został on umieszczony na odpowiedniej wysokości tak, aby każdy filmowy seans był przyjemny. Lampy podłogowe tuż przy kanapie oraz zasłony zaciemniające stworzą klimatyczną atmosferę. Dopełnieniem całości są dodatki w postaci ciekawych grafik, jasnych poduszek, czy dywanu.
styl-klasyczny-we-wnetrzach-mieszkania (10)

Gres w łazience

(Styl klasyczny we wnętrzach mieszkania)

Łazienka została utrzymana w tym samym stylu co pozostała część mieszkania. Świadczy o tym zabudowa meblowa oraz lustro. We wnętrzu króluje szarość. Zarówno na podłodze jak i na ścianach użyte zostały płytki gresowe, które doskonale nadają się do łazienki. Gres jest wytrzymały na ścieranie, mało nasiąkliwy oraz twardy. Szeroka szyba kabiny oraz brak brodzika tworzy złudzenie optyczne – metraż łazienki wydaje się być większy. Montując deszczownicę można wykonać hydromasaż i poczuć się jak w SPA. W łazience znajduje się miska wc na stelażu. Wybór ten podnosi estetykę wyglądu wnętrza oraz sprawia, że mycie podłogi jest niezwykle łatwe. Jesteśmy przekonani, że osoby które cenią uniwersalność rozwiązań, wygodę oraz elegancję będą zachwycone projektem.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.