Styl nowoczesny we wnętrzach

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Komplet wypoczynkowy

(Styl nowoczesny we wnętrzach)

Salon został wyposażony w odpowiednio dopasowany, stylowy i funkcjonalny komplet wypoczynkowy. Nowoczesny design kanapy tworzy aranżację salonu, w którym wszystkie meble i dodatki są do siebie świetnie dopasowane, uzupełniając się wzajemnie. Właściwie dobrana sofa podkreśla charakter wnętrza, a zielone poduszki współgrają kolorystycznie z dodatkami pojawiającymi się w pozostałej części pomieszczenia. Efektowne wyposażenie pokoju łączy w sobie nowoczesny styl z komfortem użytkowania.

Kuchnia z półwyspem

(Styl nowoczesny we wnętrzach)

Półwysep stanowi niezwykle praktyczne i modne rozwiązanie. Idealnie sprawdza się w kuchni otwartej na salon. Półwysep wyznacza umowną granicę w otwartej przestrzeni dziennej, oddzielając poszczególne strefy użytkowe. Połączenie drewnianej podłogi z płytkami wprowadza kolorystyczne urozmaicenie, tworząc wyraziste i efektowne zestawienie. Czarne dodatki nadają eleganckiego charakteru przestrzeni kuchni urządzonej w bieli. Wyeksponowany półwysep podkreśla nowoczesny wystrój wnętrza i zapewnia doskonałą funkcjonalność.

Łazienka z wanna

(Styl nowoczesny we wnętrzach)

Białe płytki i biała wanna prostokątna w zabudowie, w połączeniu z czarnymi dodatkami i drewnianą zabudową tworzą wyjątkową łazienkę, zachwycającą nowoczesnym stylem. Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana przy użyciu prostych rozwiązań. Niezbędnym elementem wystroju łazienki jest lustro, które dodatkowo daje efekt optycznego powiększenia przestrzeni. Ponadczasowe kolory tworzą kontrast w klasycznym i eleganckim wydaniu. Funkcjonalnie zagospodarowana łazienka zapewnia wygodę i komfort użytkowania.

Wizualizacje
Styl nowoczesny we wnętrzach

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Styl nowoczesny we wnętrzach

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

WC w zabudowie
Łazienka bez okna
Kolor przewodni biały
Podwieszany sufit

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera