Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon z jadalnią

(Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami)

Granatowy kolor cechuje elegancja i dostojność. Nowoczesny styl aranżacji wnętrz, dzięki wprowadzeniu granatowych akcentów pozwala uzyskać ciekawy kontrast z bielą, beżem i szarościami. Jadalnia połączona z salonem, urządzona w kolorystyce spójnej z resztą mieszkania tworzy funkcjonalną przestrzeń. Do urządzenia pokoju dziennego wykorzystano jasne kolory, które sprawdzają się doskonale w celu optycznego powiększenia wnętrza. Odpowiednie meble i ciekawe, granatowe dodatki w postaci poduszek i obrazu nadają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Pokój dziecięcy

(Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami)

Pokój dla dziecka musi być przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny. Nietuzinkowe meble, dodatki i ciekawe dekoracje zachwycą zarówno dziecko, jak i rodziców. Urządzając pokój dziecięcy w nowoczesnym stylu należy pamiętać o nadaniu mu oryginalności i koloru. Połączenie neutralnych barw z kilkoma mocniejszymi kolorystycznie akcentami pozwala na stworzenie udanego wystroju pokoiku dziecięcego. Białe meble w połączeniu z drewnem w jasnym kolorze urozmaicają i ocieplają wnętrze. Intensywny granatowy akcent zastosowany na niewielkiej powierzchni pozwala zachować odpowiednie proporcje.

Sypialnia z granatem

(Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami)

Połączenie jasnych kolorów takich jak biel, beż i odcienie szarości z granatowymi dodatkami stanowi ciekawy projekt sypialni zaaranżowanej w nowoczesnym stylu. Granatowe poduszki wprowadzają nastrój powagi, spokoju i harmonii. Głęboki odcień granatu tworzy efektowną przeciwwagę dla jasnych mebli. Mocny, żywy kolor dodatków idealnie komponuje się z jasną, wysoką zabudową w sypialni. Granat jest łagodnym, neutralnym i stonowanym kolorem, kojącym zmysły i ułatwiającym wyciszenie i wypoczynek. Całość tworzy przytulne, komfortowe wnętrze.

Wizualizacje
Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Stylowe mieszkanie z granatowymi akcentami

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[ipmb_table_sc id="1"]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera