Aranżacja pokoju dziewczynki z różowym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranzacja pokoju dziewczynki z rozowym akcentem (4)

Miejsce do pracy

(Aranżacja pokoju dziewczynki z różowym akcentem)

Biurko jest bardzo ważnym miejscem w pokoju dziecka, które powinno być dopasowane do wieku i wzrostu malucha. Wygodne krzesło jest kolejnym istotnym elementem wyposażenia, które swoim delikatnie różowym kolorem rewelacyjnie wpisuje się w dziewczęcy klimat wnętrza.
Aranzacja pokoju dziewczynki z rozowym akcentem (5)

Łóżko

(Aranżacja pokoju dziewczynki z różowym akcentem)

Panele tapicerowane są niezwykle dekoracyjne a przy tym bardzo funkcjonalne, ponieważ chronią dziecko przed zimną ścianą. Pionowe formy paneli tworzą efekt 3D oraz dobrze komponują się ze sztukaterią, która została ciekawie zestawiona z tapetą tworząc spójne i nowoczesne wnętrze.
Aranzacja pokoju dziewczynki z rozowym akcentem (1)

Strefa zabawy

(Aranżacja pokoju dziewczynki z różowym akcentem)

Miejsce do przechowywania jest równie ważne, dlatego duża pojemna szafa z ozdobnym frontem świetnie sprawdzi się w pokoju dorastającej dziewczynki, podobnie jak otwarty regał, w którym można umieścić kosze z zabawkami. Takie rozwiązanie jest zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Niewielki stoliczek jest praktycznym miejscem zabawy i odpoczynku.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.