Aranżacja pokoju nastolatka

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-pokoju-nastolatka (8)

Strefa przechowywania

(Aranżacja pokoju nastolatka)

Podczas planowania i dekorowania pokoju dziecięcego jedną z najważniejszych kwestii jest podzielenie wnętrza na kilka stref. Jako, że pokój dziecięcy pełen jest różnorodnych przedmiotów, jedną z nich jest miejsce przechowywania. W projekcie bezpośrednio przy łóżku znajduje się zabudowa meblowa. Umiejscowienie te nie jest przypadkowe. Taki rozkład stref sprawia, że dziecko będzie miało łatwy dostęp do ubrań zaraz po przebudzeniu. Cała ściana jest odpowiednio zagospodarowana. Pojemna szafa i szuflady oraz półki pomogą okiełznać nieład. Komplet mebli jest nie tylko piękny, ale również praktyczny i pakowny. Łóżko wyposażone jest w pojemne szuflady, gdzie z łatwością zmieści się nie tylko pościel.
aranzacja-pokoju-nastolatka (9)

Siedzisko przy oknie

(Aranżacja pokoju nastolatka)

Okno z siedziskiem to idealne miejsce do podziwiania widoku okolicy. Dlatego siedzisko pod oknem najlepiej nadaje się do pokoju z pięknym widokiem na okolicę. Siedząc przy oknie nastolatek może nie tylko cieszyć się otaczającą scenerią, ale także rozmawiać z najbliższymi, słuchać audiobooków, korzystać z dobrego oświetlenia i czytać książki. Siedzisko na parapecie to miejsce, o którym często marzą dzieci. Wygodny kącik jest idealny do oglądania widoków i dyskusji z kolegami. Siedzisko ozdobione jest poduszkami, nie tylko świetnie się prezentuje, ale także jest bardzo wygodne.
aranzacja-pokoju-nastolatka (1)

Miejsce pobudzające kreatywność

(Aranżacja pokoju nastolatka)

Przy doborze barw i podłóg postawiliśmy na jasne i neutralne kolory. Rozwiązania są uniwersalne, ponieważ upodobania dziecka bardzo szybko się zmieniają. Stonowana baza kolorystyczna będzie idealna, ponieważ wystarczy zmiana dodatków by szybko i łatwo stworzyć kolejne odsłony wizji aranżacji pokoju nastolatka. Projekt pokoju nastolatka jest starannie przemyślany, tak by spełniał wszystkie swoje funkcje ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomicznych oraz by tworzył spójną pobudzającą kreatywność przestrzeń. Wnętrze to prywatny azyl nastolatka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.