Aranżacja pokoju nastolatki IKEA

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Podwieszany sufit

(Aranżacja pokoju nastolatki IKEA)

Pokój nastolatki musi spełniać wiele funkcji. Wnętrze powinno być odpowiednio przystosowane nie tylko do nauki, ale także do rozrywki i wypoczynku. W pokoju znalazło się praktyczne biurko wraz z regulowanym fotelem, jego blat oświetla lampka biurkowa. Podwieszany sufit z oprawą oświetleniową tworzy ciekawą aranżację wnętrza. To piękna i praktyczna dekoracja, gdzie zostało zainstalowane oświetlenie, aby stworzyć nastrojową atmosferę we wnętrzu. Subtelne, rozproszone światło, nie zakłóca charakteru pokoju nastolatki. To świetny sposób na ukrycie źle wyglądających sufitów lub by obniżyć pomieszczenie, które są w rzeczywistości jest zbyt wysokie. Ponadto podwieszany sufit jest bezpieczny i tłumi dźwięki.

Strefa snu

(Aranżacja pokoju nastolatki IKEA)

Urządzając pokój nastolatka należy mieć na uwadze fakt, że młodym ludziom często zmienia się gust, upodobania oraz zainteresowania. Należy, więc stawiać na neutralną bazę kolorystyczną oraz wybrać dodatki, które będzie można łatwo zmieniać. Będą to np. tekstylia, obrazki na ścianach lub dywan. Jedną z najistotniejszych stref w pokoju nastolatki jest strefa snu. W projekcie postawiliśmy na łóżko z tapicerowanymi panelami, które są gwarancją pięknego wyglądu, wygody dziecka i bezpieczeństwa. Łóżko wyposażone jest w szufladę, gdzie nastolatka z powodzeniem może schować pościel. Nastrojowy klimat tworzą bawełniane lampki w kształcie kul nad łóżkiem.

Dodatki w pokoju

(Aranżacja pokoju nastolatki IKEA)

Pokój nastolatki zawiera elementy z pokoju dziecięcego, takie jak różowe dodatki, huśtawka, a także elementy, które są już nieco dorosłe i kobiece, takie jak toaletka z lustrem. W pokoju nie mogło zabraknąć mebli pozwalające na przechowywanie ubrań, przyborów szkolnych lub innych akcesoriów. Pojemna szafa z lustrzanymi frontami sięga sufitu. Lustra powiększają pokój, a dodatkowo nastolatka śmiało może przejrzeć w całości. Oryginalności wnętrzu nadaje tapeta imitująca białe cegły na ścianie. Nastolatka wkraczająca w świat dorosłych doskonale odnajdzie się w takiej aranżacji, która spełni jej potrzeby i oczekiwania.

Wizualizacje
Aranżacja pokoju nastolatki IKEA

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja pokoju nastolatki IKEA

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=246 responsive="stack" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

quick-step
Pakamera
mlamp
Leroy merlin
Kiddy fave
Ikea
desenio
cottonballlights
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera