Pokój chłopca na poddaszu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-chlopca-na-poddaszu (5)

Miejsce nauki

(Pokój chłopca na poddaszu)

Pokój dziecięcy musi być przystosowany do różnych aktywności, jedną z nich jest nauka. Miejsce do nauki powinno sprzyjać skupieniu. Meblami, które stanowią ten kącik jest biurko oraz krzesło, które znajdują się tam, gdzie jest dostęp naturalnego światła – w pobliżu okna. Jako, że dzieci szybko rosną, niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest obrotowe krzesło z regulowaną wysokością. Nad biurkiem znajdują się półki, zaś obok liczne szuflady – to zapewni dostateczną ilość miejsca na książki, podręczniki, zeszyty oraz przybory szkolne. Elementem uatrakcyjniającym kącik nauki są uchwyty mebli w kształcie czarnych strzałek.
pokoj-chlopca-na-poddaszu (22)

Zabawa w dziecięcym pokoju

(Pokój chłopca na poddaszu)

Dziecko dużą czasu spędza na zabawie – jest to istotny aspekt w życiu każdego dziecka. Często bywa tak, że dziecko bawi się w miejscu swojego snu, na łóżku. W przypadku omawianego projektu strefę snu stanowi materac położony bezpośrednio na podłodze. Wiele osób twierdzi, iż tego typu rozwiązanie poprawia jakość snu. Na ścianie przy materacu znajdują się tapicerowane panele, których zalety zastosowania są przeogromne. Przede wszystkim izolują przed uczuciem chłodu odczuwalnego od ściany, potęgują efekt przytulności wnętrza, są doskonałą ozdobą, a co więcej są akustyczną barierą, która tłumi dźwięki.
pokoj-chlopca-na-poddaszu (17)

Jasne wnętrze

(Pokój chłopca na poddaszu)

W pokoju dziecka znajduje się oświetlenie ogólne w postaci ruchomych reflektorków, które dają ogrom możliwości aranżacyjnych. Nad strefa snu na ścianie znajduje się lampka, która jest idealnym źródłem światła podczas czytania wieczornej lektury. Piękną dekoracją dziecięcego pokoju są bawełniane lampki w kształcie kul nazywane inaczej cotton balls. Lampki dają ciepłe, nieco przytłumione światło, które wprowadza senną atmosferę oraz sprzyja relaksowi. Lampki to oświetlenie typu LED, więc nie nagrzewają się, nawet jeśli nie są wyłączne przez całą noc. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne, a dodatkowym atutem jest fakt, iż posiadają niską cenę.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.