Pokój dla chłopca

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dla-chlopca3

Strefa nauki

(Pokój dla chłopca)

Przestrzeń w pokoju dziecka powinna być podzielona na trzy strefy: snu, nauki i zabawy. Ułatwia to szybsze porządkowanie przedmiotów oraz wydzielenie czasu w ciągu dnia na zabawę, sen oraz naukę. Strefę nauki stanowi biurko, które znalazło się pobliżu naturalnego źródła światła, krzesło oraz regał, gdzie łatwo sięgnąć po niezbędne przedmioty edukacyjne. Kącik nauki posiada dobre oświetlenie również dzięki lampce. Meble są ergonomiczne, sprawiają, że miejsce nauki jest nie tylko wygodne, ale też zdrowe dla kręgosłupa dziecka. Nad biurkiem znajduje się tablica, która jest nie tylko świetną dekoracją pokoju, ale również dobrym sposobem na kreatywne rozwijanie się dziecka. Będzie ono mogło dekorować według własnego pomysłu – tworzyć barwne rysunki, czy codzienne zapiski.
pokoj-dla-chlopca4

Komfortowy wypoczynek

(Pokój dla chłopca)

Strefę wypoczynku stanowi przede wszystkim łóżko. Wybór odpowiedniego mebla ma ogromny wpływ na jakość snu dziecka. Łóżko wzbogacone jest o głęboką szufladę, do której chłopiec schowa i łatwo wyciągnie nie tylko pościel, ale również gadżety związane ze swoim hobby. Kącik snu nie rozprasza dziecka – liczba przedmiotów oraz dekoracji ograniczona została do minimum. Dziecko oprócz snu, będzie mogło swobodnie spędzać czas w łóżku na czytaniu ulubionej książki, czy zabawie. Strefa zaprojektowana w ten sposób będzie ułatwiać dziecku odpoczynek. Nad łóżkiem zawisła lampka, generująca ciepłe światło, która tworzy niezbędne źródło światła, np. podczas czytania. Część sypialniana wpływa na rozplanowanie przestrzeni w pokoju dziecka w taki sposób, że wnętrze staje się jeszcze bardziej funkcjonalne i wygodne.
pokoj-dla-chlopca2

Miejsce przechowywania

(Pokój dla chłopca)

Pojemne szafy i regały pomogą z łatwością okiełznać nieład oraz mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką. Uniwersalnym rozwiązaniem przy wyborze szafy był wybór mebli utrzymanych w kolorze jasnej bieli, szarości i błękitu. Jest to ekonomiczny wybór, który sprawia, że meble „rosną razem z dzieckiem”. Motywem przewodnim pokoju, związanym z zainteresowaniami dziecka są samochody. Młody wielbiciel aut z całą pewnością ucieszy się z regału, gdzie będzie mógł wyeksponować swoje ulubione modele. Pokój chłopca odzwierciedla jego pasje oraz zainteresowania. Przedmioty związane z hobby dziecka nadają wnętrzu charakteru i klimatu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.