Pokój dla dziewczynki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Pokoj dla dziewczynki25

Namiot dla dzieci typu wigwam

(Pokój dla dziewczynki)

Dzieci uwielbiają kryjówki, jako miejsce do zabawy pełne przygód, ale również miejsce wyciszenia. Idealnym rozwiązaniem, które spełni obie te funkcje jest umieszczenie w pokoju dziecka namiotu. Zdecydowaliśmy się na namiot typu wigwam. Każda dziewczynka będzie czuć się wspaniale w pokoju w odcieniach pasteli – turkusu oraz różu. Kolory te pasują do dziewczynki w różnym wieku. Z czasem można je przełamywać, ze względu na to, że tłem jest biel, więc jest to rozwiązanie uniwersalne. Na ścianach idealnie prezentują się plakaty zwierząt. Dekoracją nadającą stylowy klimat pomieszczeniu są lampki typu cottonballs. Tworzą one dodatkowe źródło ciepłego światła.
Pokoj dla dziewczynki24

Miejsce do nauki dla dziecka

(Pokój dla dziewczynki)

Podczas tworzenia projektu kierowaliśmy się zasadą mniej znaczy więcej. Dzieci głównie wybierają zabawki bardzo kolorowe, dlatego zależało nam na tym aby kolory we wnętrzu były zastosowane z wyczuciem i umiarem. Niezmiernie ważnym aspektem w pokoju dziecka jest kącik do nauki. Wygodne, regulowane krzesło oraz przestronne biurko jest podstawą podczas kreowania takiego miejsca. Przestrzeń ta jest przyjazna oraz zachęca do nauki, zabawy i innych aktywności. W pokoju nie mogło również zabraknąć pólek na książki. Aranżując pokój dla dziewczynki zwróciliśmy uwagę nie tylko na piękno wnętrza, ale również funkcjonalność. Pokój dziecka jest pomieszczeniem wielofunkcyjnym służy za miejsce zabaw, nauki i sypialnię. Zabawki, ubrania oraz mnóstwo innych przedmiotów zatem musi mieć swoje miejsce. Funkcjonalna szafa dla dziecka stanowi tu ważny element. Beztroska zabawa dzieci czyni ich pokój jednym z najwiekszych wyzwań w kwestii utrzymania porządku. Pomieszczenie wyposażyliśmy w szafę, która uporządkuje różnego rodzaju przedmioty. Kolejnym sprawdzonym sposobem na dobrą organizację skarbów w pokoju dziecka jest kosz na zabawki. Dziecko będzie mogło samo chować i wyjmować swoje skarby. Stolik z dwoma krzesełkami są wykonane z drzewa sosnowego. Zestaw posiada oryginalny design oraz jest w pełni bezpieczny – to stabilna i mocna konstrukcja. Lampa wisząca zapewnia nastrojowe oświetlenie.
Pokoj dla dziewczynki22

Łóżko dziecięce z barierką

(Pokój dla dziewczynki)

W strefie oazy wypoczynku znajduje się łóżko z drewna sosnowego z wysuwanym pojemnikiem. Sprawi ono ogromną radość dziecku ze względu na swój kształt domku w stylu skandynawskim. Obok łóżka stoi szafka nocna, gdzie znajdują się niezbędne rzeczy w zasięgu ręki. Maluch nieprzyzwyczajony jeszcze do spania na zwykłym łóżku podczas snu może spać. Aby tego uniknąć zamontowaliśmy dodatkowe zabezpieczenie. Barierka ochronna pełni tu funkcję zwiększenia bezpieczeństwa, ale jest również efektownym elementem, który współgra z wystrojem pokoju. Kreatywność dziecka będą pobudzać kolorowa tapeta, która znajduje się na ścianie przy łóżku. Pokój ten będzie królestwem dziewczynki, w którym zapewne będzie się czuła swobodnie i komfortowo.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.