Pokój dziecięcy IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dzieciecy-ikea11

Strefa snu

(Pokój dziecięcy IKEA)

Strefa snu to miejsce wypoczynku w ciągu dnia lub nocy, gdzie główne skrzypce gra łóżko. Ważnym elementem tej części pokoju jest oświetlenie. Wybraliśmy ciepłe, lekko przytłumione światło w formie lampek nocnych. Jako że, w pokoju mieszka dwójka dzieci znajdują się tu dwa łóżka – jedno piętrowe, drugie zaś łóżko TIPI. Piętrowe pod swoją ramą tworzy świetne miejsce do zabawy dla dzieci – swego rodzaju kryjówkę. Z kolei łóżko „domek” wyposażone jest w praktyczne szuflady, które są dodatkowym miejscem do przechowywania. W pokoju na suficie zawisła huśtawka typu kokon. To bezpieczne i wygodne miejsce do zabawy i odpoczynku uwielbiane przez dzieci.
pokoj-dzieciecy-ikea7

Strefa nauki

(Pokój dziecięcy IKEA)

Strefa nauki wydzielona została w najlepiej oświetlonym miejscu pokoju. Oprócz najlepszego w całym pokoju dostępu do światła słonecznego na biurku znalazła się lampka biurkowa. To miejsce zapewnia komfortowe, najlepsze warunki do nauki, odrabiania lekcji. Regulowane krzesło dopasowuje się do kształtu pleców, tym samym utrzymuje prawidłową sylwetkę dziecka. W pobliżu biurka znajduje się szafka oraz półki, gdzie dziecko może schować wszystkie książki i przybory szkolne. W pokoju nie mogło zabraknąć pojemników na zabawki. Obok biurka ustawiliśmy mały stoliczek i krzesełka, aby młodsze dziecko miało wygodne miejsce do rysowania. Zaprojektowana przestrzeń to gwarancja bezpieczeństwa – pozbawiona jest niebezpiecznych przedmiotów, bez widocznych kabli oraz przewodów.
pokoj-dzieciecy-ikea1

Strefa przechowywania

(Pokój dziecięcy IKEA)

We wnętrzu znajdują się pojemne meble z dużą ilością schowków, szuflad oraz półek, aby pomieściło się tu jak najwięcej rzeczy. Niezastąpione w poskramianiu twórczego chaosu i zadbanie o porządek są kosze na zabawki. Zaprojektowana przestrzeń to miejsce gdzie wszystko jest w zasięgu ręki dzieci, wnętrze urządzone jest tak, by zaspokoić i wspierać rozwój najmłodszych. W pokoju postawiliśmy na stonowane kolory, drewnianą podłogę i białe listwy. We wnętrzu dominuje spokój, ale równocześnie jest to miejsce tętniące życiem. Odpowiedni podział pokoju dziecięcego na strefy zapewni dzieciom wygodę, dostateczną dozę prywatności i swobodę. Dzieci będą zachwycone!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.